Wydawnictwo Medialog Sp z o.o., to wydawca czasopism: Magazynowanie i Dystrybucja, Top Logistyk, Kaizen, Top Marki, Logistyczne Wywiady, Oryginalne Palety i Opakowania, Logistyczne Innowacje, portalu Logistyczny.com - marek premium w segmencie logistycznych wydawnictw branżowych oraz organizator eventu In4Log Innovations for Logistics.


TOP LOGISTYK

Pierwsze na rynku czasopismo skupione na sprawach grupy zawodowej logistyków oraz profesji, którą się zajmują.

Tytuł Top Logistyk buduje swą zawartość na zasadach równych logistyce - interdyscyplinarnie, włączając w obszar tematyczny różnorodne problemy ze świata usług, produkcji, zarządzania, marketingu, ekonomii, informatyki oraz wielu innych.

Jego nieodłącznym kryterium treści jest atrakcyjność czytelnicza, która skłania do poszukiwania tematów wizjonerskich i topowych, zupełnie takich jak ci, dla których są one przeznaczone.

***

MAGAZYNOWANIE I DYSTRYBUCJA

Branżowe czasopismo poświęcone zagadnieniom techniki magazynowej i logistyki dystrybucji.

Czasopismo skupia się na skutecznej technice przeprowadzania tych procesów logistycznych, które pokazują jak minimalizować koszty składowania i dostarczania towaru do odbiorców. Wskazuje przy tym jak ważną rolę odgrywają zaawansowane urządzenia techniczne, przy pomocy których procesy magazynowo-dystrybucyjne stają się efektywne. Wyróżnik czasopisma polega na prezentowaniu właściwego sposobu doboru urządzeń transportu wewnętrznego, regałów wysokiego składowania i IT w każdej ze stref magazynu, w taki sposób, aby tworzyły spójny i wydajny system.


***

KAIZEN

To jedyne na polskim rynku czasopismo o narzędziach ciągłego doskonalenia w lean manufacturing przeznaczone dla osób wdrażających strategię chudego zarządzania przedsiębiorstwem, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów i procesów produkcyjnych.

Tematycznie dotyczy narzędzi ciągłego doskonalenia możliwych do wykorzystania w trakcie wprowadzania zmian w funkcjonowaniu firmy. Dopełnieniem problematyki z zakresu zarządzania są materiały dotyczące infrastruktury sprzętowej, wykorzystywanej na liniach produkcyjnych, rozwiązań automatyzujących przepływ materiałów do produkcji i wyrobów gotowych oraz systemów informatycznych sterujących procesami produkcji.

***

Logistyczny.com

Portal logistyczny.com jest odpowiedzią dla osób szukających informacji i wiedzy z zakresu logistyki, transportu, magazynowania, dystrybucji. W sposób przejrzysty i merytoryczny prezentuje wydarzenia ze świata logistyki, umożliwia szybki dostęp do wiedzy potrzebnej na co dzień.

Dzięki nieograniczonym możliwościom ekspozycji w szeroki sposób i zawsze na czas prezentuje to co w branży najważniejsze i najistotniejsze.