Przejdź do artykułu
Usługi / Oznakowanie hal i magazynów

Malowanielinii.pl Sp. z o.o.

Malowanielinii.pl Sp. z o.o.

53-019 Wrocław, Krzycka 71A/2

Tel. +48 795 466 885
www.malowanielinii.pl, www.linie.pl, biuro@malowanielinii.pl


Od blisko 10 lat zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem, wyznaczaniem i malowaniem oznaczeń poziomych i pionowych wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów przemysłowych i usługowych w kraju jak i poza jego granicami.

Wśród naszych Klientów cieszymy się zaufaniem, a także opinią profesjonalnej i nowoczesnej firmy dbającej również o środowisko. Ponad 80% naszych zleceń pochodzi od naszych stałych Klientów!
 
brygady oryginał

1.    24H NA DOBĘ, 7 DNI W TYGODNIU
Wiemy jak zależy naszym Klientom na czasie, dlatego jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu, 24h na dobę. 
2.    WŁASNY DORADCA
Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie. Każdy ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego oferujemy własnego, osobistego doradcę, który prowadzi Klienta przez cały proces dobierając najlepsze rozwiązanie.
 
3. PROJEKT SZYTY NA MIARĘ
Nasi doświadczeni projektanci używają profesjonalnych narzędzi do projektowania programu AutoCad, co pozwala im na szybkie tworzenie projektów zgodnych z PN i  potrzebami naszych Klientów
 
4. EKO LINIE
Efektem naszej pracy są nie tylko perfekcyjnie proste linie, ale również różnego rodzaju niebezpieczne odpady powstałe przy ich malowaniu. Pozostawienie ich bez odpowiedniego zabezpieczania jest groźne dla środowiska i ludzi, dlatego podchodzimy do sprawy bardzo poważnie. Każde przyjęte przez nas zlecenie równoznaczne jest z tym, że je usuwamy i utylizujemy we współpracy z wyspecjalizowanymi zakładami.
 
KROK PO KROKU
 
malowanie pasów znaki BHP
malowanie52malowanie 45
 
1.    Wyślij do nas zapytanie korzystając z formularz kontaktowego na stronie  www.malowanielinii.pl lub www.malowaniepasow.pl lub wyślij emaila na biuro@malowanielinii.pl Zawsze możesz zadzwonić +48 668 478 388 Odezwiemy się w ciągu godziny!

2.    Przydzielimy Ci własnego doradcę, który dobierze dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

3.    Stworzymy projekt dokładnie dopasowany do Twoich potrzeb i zgodny z PN. Dajemy gwarancję na zgodność projektu z PN!

4.    Trwałe linie zostaną namalowane profesjonalnie i szybko nie zakłócając codziennego rytmu dnia obiektu.
 
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów