Przejdź do artykułu
Usługi / Oznakowanie hal i magazynów

Malowanielinii.pl Sp. z o.o.

Malowanielinii.pl Sp. z o.o.

53-019 Wrocław, Krzycka 71A/2

Tel. 795 466 885 lub 601 304 306
www.usuwanielinii.pl, www.linie.pl, kontakt@malowanielinii.pl


malowanie linii brygady1

Od 2009 r. specjalizujemy się w maszynowym malowaniu trwałych linii, znaków i piktogramów BHP stanowiących systemem oznaczeń ciągów komunikacyjnych, dróg transportowych i ewakuacyjnych oraz potencjalnych obszarów kolizji w obiektach przemysłowych. Wykonujemy oznakowanie poziome terenów wokół hal magazynowych i zakładów pracy. Jedną z naszych usług polega na usuwaniu oznakowania poziomego przy pomocy czystej wody pod ultra wysokim ciśnieniem. Więcej informacji na www.usuwanielinii.pl

Wśród naszych Klientów cieszymy się zaufaniem, a także opinią profesjonalnej i nowoczesnej firmy dbającej również o środowisko. Ponad 80% naszych zleceń pochodzi od naszych stałych Klientów!

1. 24H NA DOBĘ, 7 DNI W TYGODNIU
Wiemy jak zależy naszym Klientom na czasie, dlatego jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu, 24h na dobę.

2. WŁASNY DORADCA
Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie. Każdy ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego oferujemy własnego, osobistego doradcę, który prowadzi Klienta przez cały proces dobierając najlepsze rozwiązanie.

3. PROJEKT SZYTY NA MIARĘ
Nasi doświadczeni projektanci używają profesjonalnych narzędzi do projektowania programu AutoCad, co pozwala im na szybkie tworzenie projektów zgodnych z PN i potrzebami naszych Klientów

4. EKO LINIE
Efektem naszej pracy są nie tylko perfekcyjnie proste linie, ale również różnego rodzaju niebezpieczne odpady powstałe przy ich malowaniu. Pozostawienie ich bez odpowiedniego zabezpieczania jest groźne dla środowiska i ludzi, dlatego podchodzimy do sprawy bardzo poważnie. Każde przyjęte przez nas zlecenie równoznaczne jest z tym, że je usuwamy i utylizujemy we współpracy z wyspecjalizowanymi zakładami.

KROK PO KROKU

 
malowanie pasów znaki BHP
malowanie52malowanie 45
 

1. Wyślij do nas zapytanie korzystając z formularz kontaktowego na stronie www.malowanielinii.pl lub www.linie.pl lub wyślij emaila na kontakt@malowanielinii.pl Zawsze możesz zadzwonić +48 795 466 885 lub 601 304 306. Odezwiemy się w ciągu godziny!

2. Przydzielimy Ci własnego doradcę, który dobierze dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, przygotuje ofertę oraz ustali dogodny dla Ciebie termin realizacji.

3. Trwałe linie zostaną namalowane profesjonalnie i szybko nie zakłócając codziennego rytmu dnia obiektu.

DP Rekl MiD Rynkowi gracze kontakt DP 
 
 
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów