Przejdź do artykułu
2022-05-05 | Wydarzenia

Konferencja ,,Green Way in Logistics”

W czwartek, 2 czerwca w hotelu The Bridge Wrocław odbędzie się konferencja ,,Green Way in Logistics” organizowana przez Panattoni i Polski Instytut Transportu Drogowego.

Dzięki swojemu położeniu geograficznemu Polska stoi na najlepszej drodze, aby stać się logistycznym hubem Europy. Wraz z rozwojem e-commerce intensyfikuje się potrzeba magazynowania i kompleksowej obsługi logistycznej. W związku ze zwiększającym się wolumenem produkcyjnym, transportowym i magazynowym, należy zapoznać się z dostępnymi narzędziami, które zoptymalizują procesy, a także pomogą w rozwiązaniu narastającego problemu braku pracowników w branży TSL. Co ważniejsze, należy inwestować w rozwiązania z dostępem do zielonej energii, aby dbać o środowisko i jakość powietrza. O tym wszystkim rozmawiać będą eksperci z branży.

Na konferencję składać się będą trzy panele dyskusyjne. Pierwszy panel przybliży globalne wyzwania w transporcie drogowym, drugi dotknie tematu zielonej rewolucji na rynku magazynowym, natomiast trzeci poświęcony zostanie najnowszym trendom w e-commerce. Nie zabraknie także rozmów w kuluarach. W planach jest również networking na statku!

Portal www.logistyczny.com oraz czasopisma Top Logistyk i Magazynowanie i Dystrybucja objęły patronatem medialnym wydarzenie, a więcej informacji na jego temat można znaleźć na stronie: https://greenwayinlogistics.com


Zobacz także

Specjaliści radzą, jak modelowo przygotować i wdrożyć WMS w magazynie
Okrągła rocznica działalności Kuehne+Nagel w Polsce
DKV umożliwia rezerwację parkingu dla kierowcy
Konferencja Webfleet zgromadziła aż 3000 uczestników
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów