Przejdź do artykułu
2022-05-05 | Wydarzenia

Konferencja ,,Green Way in Logistics”

W czwartek, 2 czerwca w hotelu The Bridge Wrocław odbędzie się konferencja ,,Green Way in Logistics” organizowana przez Panattoni i Polski Instytut Transportu Drogowego.

Dzięki swojemu położeniu geograficznemu Polska stoi na najlepszej drodze, aby stać się logistycznym hubem Europy. Wraz z rozwojem e-commerce intensyfikuje się potrzeba magazynowania i kompleksowej obsługi logistycznej. W związku ze zwiększającym się wolumenem produkcyjnym, transportowym i magazynowym, należy zapoznać się z dostępnymi narzędziami, które zoptymalizują procesy, a także pomogą w rozwiązaniu narastającego problemu braku pracowników w branży TSL. Co ważniejsze, należy inwestować w rozwiązania z dostępem do zielonej energii, aby dbać o środowisko i jakość powietrza. O tym wszystkim rozmawiać będą eksperci z branży.

Na konferencję składać się będą trzy panele dyskusyjne. Pierwszy panel przybliży globalne wyzwania w transporcie drogowym, drugi dotknie tematu zielonej rewolucji na rynku magazynowym, natomiast trzeci poświęcony zostanie najnowszym trendom w e-commerce. Nie zabraknie także rozmów w kuluarach. W planach jest również networking na statku!

Portal www.logistyczny.com oraz czasopisma Top Logistyk i Magazynowanie i Dystrybucja objęły patronatem medialnym wydarzenie, a więcej informacji na jego temat można znaleźć na stronie: https://greenwayinlogistics.com


Zobacz także

Specjaliści radzą, jak modelowo przygotować i wdrożyć WMS w magazynie
Okrągła rocznica działalności Kuehne+Nagel w Polsce
DKV umożliwia rezerwację parkingu dla kierowcy
Konferencja Webfleet zgromadziła aż 3000 uczestników
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

W Szczecinie będzie bić serce świata logistyki
Dołącz do konferencji Kod Innowacji
KUKA na konferencji Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu
IBCS z partnerami zaprasza na konferencję

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów