Przejdź do artykułu
2022-09-05 | Głos z rynku

GLS Poland motywuje biegaczy Poland Business Run 2022

Cenne porady fit mamy Edyty Litwiniuk i wskazówki guru biznesu online Michała Sadowskiego. To niespodzianki, które dla uczestników tegorocznego Poland Business Run przygotował GLS jako sponsor główny i partner logistyczny wydarzenia. To już kolejna kreatywna akcja GLS zachęcająca do udziału w biegu.

– Nadajemy bieg temu, co ważne – pod takim hasłem GLS Poland wspiera tegoroczny Poland Business Run i motywuje biegaczy do jeszcze lepszych wyników. We współpracy ze znaną postacią biznesu i sportową influencerką sponsor główny i partner logistyczny tej ogólnopolskiej imprezy przygotował biznesowy webinar oraz biegowy e-book, które doskonale oddają ideę wydarzenia – połączenie biznesu i sportu w charytatywnym celu.

– Od wielu lat wspieramy tę wyjątkową inicjatywę, jaką jest Poland Business Run. Tym razem postanowiliśmy pójść, a właściwie pobiec dalej i dać uczestnikom coś, co pomoże im przełamać własne bariery i sięgnąć po najlepsze wyniki – mówi Małgorzata Markowska, promotion & communication manager w GLS Poland.

Dlatego właśnie do tegorocznej kampanii „Nadajemy bieg temu, co ważne” firma GLS Poland zaprosiła guru biznesu online, czyli CEO brand24.pl Michała Sadowskiego. Efektem tej współpracy jest webinar „Jak w 2022 roku zdobyć nowych klientów online i ich utrzymać?”, w którym szef brand24.pl dzieli się skutecznymi praktykami popartymi przykładami m.in. z własnego biznesowego podwórka.

W ramach przygotowań do Poland Business Run operator logistyczny przygotował również specjalny e-book z Edytą Litwiniuk, popularną fit mamą, trenerką lekkoatletyki i byłą redaktorką naczelną magazynu „Shape”. „Biegam 4 km i 10 km – krok po kroku” to 30 stron praktycznych wskazówek zarówno dla osób chcących przygotować się do Poland Business Run, jak i dla nieco bardziej zaawansowanych biegaczy. Oprócz części merytorycznej e-book zawiera także cztery motywacyjne plansze do wydruku.

Do udziału w tegorocznym Poland Business Run zgłosiło się 31 tysięcy uczestników. GLS dostarczył do wszystkich zawodników biegu wirtualnego pakiety startowe. Firma niezmiennie od lat pomaga Fundacji w tej kwestii, a z całej akcji i w tym roku powstało nagranie, które można obejrzeć na stronie internetowej i social mediach GLS. Warto zaznaczyć, że do samego biegu zgłosiły się również zespoły GLS Poland. Łącznie w barwach firmy udział weźmie 15 drużyn, z których część pojawi się na starcie w Krakowie, a część pobiegnie w biegu wirtualnym.

Koncepcję kampanii dla GLS Poland w ramach Poland Business Run przygotowała Agencja Heynow, która zajęła się również kompleksową realizacją działań, w tym także opracowaniem materiałów offline i online oraz zakupem mediów.

E-book: https://nadajemybieg.gls-poland.com.pl/b2c/

Webinar: https://nadajemybieg.gls-poland.com.pl/b2b/


Zobacz także

DB Schenker przesiada się na zieloną energię
Dematic będzie wdrażał systemy firmy Dexterity
Panattoni realizuje kolejną inwestycję dla MediaExpert
Dassault Systèmes stawia krok milowy w dziedzinie medycyny
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Jak przygotować się na szczyt zakupowy?
Wywiad z Agnieszką Świerszcz – CEO DHL Parcel Polska
Ewelina Ciuchta nową twarzą w Panattoni
DPD Polska wyróżniona w Rankingu Zaufanych Sklepów

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów