2018-04-12 | Głos z rynku

Certyfikat SAP dla usług itelligence

Po rygorystycznych testach walidacyjnych firma itelligence, Platynowy Partner SAP, otrzymała certyfikat potwierdzający zgodność świadczonych usług wsparcia dla rozwiązań SAP Business All-in-One, SAP Analytics, SAP HANA, rozwiązań mobilnych, bazodanowych i technologicznych SAP oraz platformy SAP Hybris Commerce ze standardami wyznaczonymi przez producenta oprogramowania.
Certyfikat SAP dla usług itelligence (Żródło: Fotolia)

Po szeroko zakrojonym audycie struktur usług i wsparcia SAP SE przyznał itelligence certyfikat SAP Partner Center of Expertise, który potwierdza, że itelligence oferuje swoim klientom wsparcie odpowiadające aktualnym standardom technicznym i organizacyjnym SAP.

Program Partner Center of Expertise obejmuje certyfikację ośrodków wsparcia przez organizację SAP Digital Business Services. Kontroli poddawany jest cały obszar usług wsparcia świadczonych przez partnera, w tym personel, infrastruktura oraz procesy wykorzystywane do świadczenia usług. Certyfikat potwierdza, że struktury wsparcia partnera spełniają minimalne wymagania niezbędne do świadczenia wysokiej jakości usług wsparcia dla klientów w obszarze rozwiązań SAP Business All-in-One, SAP Analytics, SAP HANA, rozwiązań mobilnych, bazodanowych i technologicznych SAP oraz platformy SAP Hybris Commerce. Certyfikat jest obowiązkowy dla wszystkich partnerów, którzy sprzedają i dostarczają klientom procesy wsparcia rozwiązań SAP.

itelligence Herr Janitz 11890 Vorschau

-Zdobycie tego certyfikatu to kluczowy element wyróżniający firmę itelligence na rynku— powiedział Lars Janitz, Executive Vice President, Head of Global Managed Services w itelligence AG. -Dowodzi on, że nasze operacje i usługi wsparcia dla rozwiązań SAP są zgodne ze standardami producenta. Tym samym daje naszym klientom pewność, że wdrożone przez nich rozwiązania SAP są objęte wsparciem wysokiej jakości.

Aby kwalifikować się do programu certyfikacji, firma itelligence korzysta z rozwiązania SAP Solution Manager jako kluczowego elementu swojej infrastruktury wsparcia. W tym roku spółki należące do grupy w 19 krajach, w tym w Polsce, wzięły udział w zakończonych pomyślnie procesach certyfikacji i recertyfikacji. Certyfikat Partner Center of Expertise jest ważny przez dwa lata.

Firma itelligence AG zdobyła pierwszy certyfikat dla swojego centrum wsparcia w 2012 r., a w kolejnych latach — w tym w 2018 r. — z powodzeniem przeprowadziła ponowną certyfikację.

-Nasza globalna strategia skoncentrowana na wdrożeniach oprogramowania SAP w dalszym ciągu przynosi owoce. Firma SAP wielokrotnie przyznawała naszym strukturom wsparcia certyfikat Partner Center of Expertise. To dla nas ważny dowód uznania, a dla klientów potwierdzenie ze strony SAP, że świadczone przez nas usługi i wsparcie reprezentują najwyższą jakość zarówno pod względem technicznym, jak i na poziomie procesów— dodał Lars Janitz.


Zobacz także

K+ N rozbudowuje sieć w Europie dla przewozu farmaceutyków
Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG 2018
900 wystawców pokaże trendy przemysłowe w Kielcach
40 proc mniej emisji CO2 zapowiada DB Schenker
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Szkolenie dla osób zajmujących się zakupami usług IT
Dlaczego w cyberbezpieczeństwie brakuje pracowników?
Wszystko co nas otacza, będzie miało wirtualną kopię
Przez ten systemy przechodzi 25% duńskiego PKB
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA