2018-04-09 | Głos z rynku

Modernlog 2018 przed nami

Między 5-8 czerwca 2018 r. ponownie spotkamy się na Targach Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG organizowanych w towarzystwie targów ITM Polska, stanowiących największe i najważniejsze wydarzenie branży przemysłowej w tej części Europy.
Modernlog 2018 przed nami (Żródło: MTP)

Branża logistyki, magazynowania i transportu to dziś jedne z dynamiczniej rozwijających się gałęzi świadczących usługi dla szeroko pojętej branży przemysłowej. Zdominowany ideą 4.0 przemysł stawia na roboty przemysłowe i pełną automatyzację produkcji, które są odzwierciedleniem najnowszej myśli technologicznej. Idealnym miejscem do prezentacji innowacyjnych osiągnięć firm logistycznych są targi MODERNLOG, odbywające się w ramach bloku targów przemysłowych ITM Polska, Subcontracting, 3D Solutions i Focast. Dają one szansę na zaprezentowanie, rodzimym i zagranicznym wystawcom, rozwiązań możliwych do zastosowania w logistyce, a stanowiących uzupełnienie oferty dedykowanej przemysłowi.

Wspólną ekspozycję targów w 2017 roku odwiedziło blisko 18 tysięcy profesjonalnych zwiedzających. Tak liczne grono świadczy o dużym zainteresowaniu wydarzeniem oraz o jego potencjalne. Dlatego kolejna edycja targów, to nowe pomysły będące odzwierciedleniem zapotrzebowania rynku, których konsekwencją będzie między innymi POLSKI SALON INNOWACJI LOGISTYCZNYCH połączony ze ścieżką zwiedzania po firmach posiadających w swoim portfolio urządzania i rozwiązania technologiczne działające zgodnie z ideą Przemysłu 4.0. Ponadto planowana jest prezentacja najlepszych praktyk i trendów technicznych w logistyce dla branży e-commerce, której celem będzie wymiana wiedzy z zakresu zarządzania sprzedażą z wykorzystaniem narzędzi internetowych takich jak Internet of Things oraz mobilne. Kontynuować będziemy także sprawdzone działania, które zyskały uznanie w czerwcu 2017, a mianowicie In4Log Industry, w ramach którego zaprezentowane zostaną równoległe ścieżki modelowe obszaru produkcyjnego, zróżnicowane na koncepcje zarządzania linią produkcyjną, wpływające na wiele aspektów i jakość pracy.

Gorąco zachęcamy do udziału w wydarzeniu!

Zakres tematyczny targów:

• Sprzęt i urządzenia do transportu wewnętrznego

• Automatyka transportowa

• Oprogramowanie MES, TMS, WMS

• Urządzenia gospodarki magazynowej

• Usługi magazynowe, transportowe i spedycyjne

• Kody kreskowe i systemy automatycznej identyfikacji danych

Więcej informacji na: www.modernlog.pl


Zobacz także

900 wystawców pokaże trendy przemysłowe w Kielcach
40 proc mniej emisji CO2 zapowiada DB Schenker
Rekordowe przychody Grupy Wielton w 2017 roku
Analitycy obniżyli prognozy przewozowe dla PKP Cargo
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

VGL Group uznana po raz trzeci za lidera HR
Przygotuj się na czerwcowe Targi Modernlog!
"Logistyczne wywiady"- 16 kreatywnych rozmów
Już w czerwcu kolejna edycja targów Modernlog!
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA