2018-03-15 | Głos z rynku

Verizon Connect nowa marka w telematyce

Verizon Connect to efekt ponad 5 miliardów dolarów inwestycji amerykańskiego koncernu. Marka powstała z połączenia trzech firm, wiodących producentów i dystrybutorów rozwiązań telematycznych, m.in. grupy Fleetmatics, do której od 2017 r. należy polska marka Poltrack. Verizon Connect oferuje klientom kompleksowe rozwiązania do zarządzania flotą, wprowadza zupełnie nową jakość - pomaga zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność.
Verizon Connect nowa marka w telematyce (Żródło: Fotolia)

Verizon Connect to efekt zakończonej integracji działu „Connected vehicle” koncernu Verizon z dwoma firmami tworzącymi oprogramowanie do zarządzania flotą i pracownikami mobilnymi. Jedną z nich jest Grupa Fleetmatics, do której w 2017 r. dołączyła polska spółka Poltrack – pionier nowoczesnego oprogramowania do monitoringu gps, zarządzania flotą i pracownikami mobilnym w naszym kraju.
Verizon Connect zapewnia łączność i wgląd w dane, pozwalające klientom otrzymywać na bieżąco dokładne informacje o położeniu pojazdów i pracowników, ich efektywności, bezpieczeństwie, produktywności czy przestrzeganiu przepisów. Nowa marka to połączenie niemal 20 lat doświadczeń, 3500 specjalistów z zakresu telematyki, mobilnej siły roboczej oraz zarządzania flotą.
-Jedna z rzeczy, z których jesteśmy najbardziej dumni w Verizon Connect to ogromny wpływ naszych obecnych a także przyszłych technologii na społeczeństwo- mówi Andrés Irlando, CEO Verizon Connect. -Pracujemy z klientami nad utrzymaniem integralności łańcucha chłodniczego i bezpieczeństwa towarów nietrwałych podczas transportu. Chcemy umożliwić im bardziej wydajną pracę w celu zmniejszenia emisji, monitoring i diagnostykę pojazdów, aby poprawić efektywność zużycia paliwa, a także udostępnić aplikację do grywalizacji, która pomoże im rozpoznać i nagrodzić ich najbezpieczniej jeżdżących kierowców. A to jeszcze nie wszystko!


Rozwiązania i usługi Verizon Connect obejmują kompleksowe platformy oprogramowania do zarządzania flotą i pracownikami mobilnymi, wbudowany sprzęt OEM oraz system Hum Verizon - dedykowane na rynek konsumencki urządzenie z kategorii „connected vehicle”, które pomaga kierowcom prowadzić pojazdy w sposób bardziej bezpieczny i efektywny.
Dotychczasowe marki z portfolio Verizon, w tym Verizon Telematics, Fleetmatics i Telogis, od tej pory działają pod wspólną nazwą Verizon Connect.


Zobacz także

Branża meblarska w centrum uwagi dostawców WMS
Branża transportowa niewypłacalna w 43-proc
Strategii wzrostu poprzez ekspansję sprawdza się w Waberer’s
DSV w 2017 r. osiągnął wzrost sprzedaży i zwiększył zyski
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA