2018-07-06 | Głos z rynku

Bramy i samochód Jamesa Bonda

15 czerwca, na terenie parku przemysłowego w Tarnowie Podgórnym, odbyło się oficjalne otwarcie nowej siedziby Novoferm Polska – producenta bram, drzwi i napędów. Zaproszeni goście, w tym partnerzy Novoferm, mieli okazję zwiedzić obiekt, w którym hala magazynowa zamieniła się tego wieczoru w salę bankietową, pełną niespodzianek tematycznych – motywem przewodnim wydarzenia była bowiem postać Jamesa Bonda.
Bramy i samochód Jamesa Bonda (Żródło: Novoferm)

 Impreza na miarę słynnego Agenta 007 trwała do rana. Nie zabrakło na niej atrakcji takich, jak: pokazy taneczne, konkursy ze znajomości „biografii” najsłynniejszego agenta świata, testy sprawnościowe i pokaz laserów – a była to tylko część niespodzianek, które czekały na zaproszonych gości, witanych na czerwonym dywanie. Każdy z przybyłych mógł także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie przy srebrnym wozie Agenta 007, a przede wszystkim bawić się przy doskonałej muzyce i rozkoszować wyśmienitym menu.

fot 2 Novoferm uroczyste otwarcie nowej siedziby

–Na otwarcie przybyło wielu gości, a atmosfera zabawy była wspaniała. Teraz nasza nowa siedziba jest gotowa, aby nabrać wiatru w żagle – a plany mamy ambitne i liczymy, że uda nam się je zrealizować. Z pewnością długo będziemy wspominać tę inaugurację, dlatego dziękujemy wszystkim tym, którzy świętowali razem z nami – mówi Tomasz Chmielewski, Dyrektor Zarządzający Novoferm Polska.

Z pewnością rok 2018 jest dla Novoferm Polska czasem pełnym wyzwań – także tych dotyczących ciągłego rozwoju. Jednym ze zrealizowanych już celów jest właśnie nowa siedziba w parku przemysłowym w Tarnowie Podgórnym. Nowoczesny budynek biurowy wraz z halą magazynową utrzymane są w nowoczesnej stylistyce i zostały zaprojektowane specjalnie dla Novoferm. Zmiana lokalizacji oznacza dla znanego producenta bram garażowych i przemysłowych lepsze możliwości logistyczne (efektywniejsza komunikacja) i jeszcze wyższą jakość świadczonych usług – w tym pełniejszą realizację postulatu dbałości o jakość, jaki przyświeca całemu koncernowi Sanwa Group, którego częścią jest Novoferm Polska. Pod względem biznesowym niewątpliwym atutem nowej siedziby firmy jest jej lokalizacja – park przemysłowy w Tarnowie Podgórnym to prężnie rozwijający się obszar, na którym funkcjonują już obecni klienci Novoferm.

Więcej informacji na temat nowego obiektu i materiały z jego otwarcia można znaleźć na Facebooku (https://www.facebook.com/NovofermPolska/) oraz na stronie www.novoferm.pl.


Zobacz także

Nowy Mistrz Polski w zawodach Global Challenge SCM 2018
AsstrA wzięła udział w 23 Rankingu Firm TSL
Pakiet większościowy WDX w rękach funduszu
Inwestorzy zadowolenie z systemu ERP
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Brama rolowana Hörmann- alternatywa dla bram segmentowych
Ponad 500 mkw. stoiska, kompleksowa oferta, trzy złote medale- WIŚNIOWSKI na Budmie
4 Złote Medale dla firmy Hörmann przyznane na targach BUDMA 2018
Hörmann ponownie inwestuje na rynku amerykańskim
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA