2017-11-23 | Głos z rynku

Globalna współpraca w chmurach

Spółka itelligence AG, międzynarodowy dostawca rozwiązań i usług SAP ogłosiła strategiczną decyzję o podjęciu globalnej współpracy z Amazon Web Services (AWS) dzięki czemu może oferować klientom m.in. usługi wdrożenia, monitorowania, zarządzania i optymalizacji rozwiązań SAP HANA, SAP Hybris Commerce i SAP S/4HANA w AWS.
Globalna współpraca w chmurach (Żródło: Fotolia)
Wspólne rozwiązania itelligence i AWS obejmują migracje SAP S/4HANA i innych rozwiązań SAP do AWS oraz kompleksowe usługi zarządzania aplikacjami przez specjalistów itelligence.

Norbert Rotter, CEO itelligence: „Firmy muszą podejmować wyzwania związane z digitalizacją swojej działalności i w związku z tym szukają niezawodnych metod migracji wykorzystywanych rozwiązań SAP do publicznych i hybrydowych rozwiązań w chmurze. Nasze skoncentrowanie na rozwiązaniach SAP, doświadczenie związane z migracją SAP S/4HANA i usługami zarządzania w chmurze, wraz ze współpracą z AWS, to połączenie, dzięki któremu klienci mogą szybko i bezpiecznie digitalizować swój biznes i przenosić się do chmury”.

Oferowane rozwiązania umożliwią klientom sprawną integrację usług AWS ze strategią korzystania z oprogramowania SAP oraz usługami kompleksowego zarządzania SAP S/4HANA na platformie AWS. W przypadku internetowych platform e-commerce, takich jak SAP Hybris Commerce, itelligence i AWS oferują rozwiązania o dużej elastyczności. Przygotowane scenariusze oraz pakiety demonstracyjne pozwalają klientom wyraźnie dostrzec wartość w skorzystaniu z usług itelligence i AWS.
 

Lars Janitz, Executive Vice President, Head of Global Managed Services w itelligence AG: „Dzięki stale rosnącej obecności SAP S/4HANA zarówno w publicznych, jak i w hybrydowych rozwiązaniach w chmurze nasi klienci oczekują bezpiecznych, hybrydowych rozwiązań o dużej skalowalności. Współpraca między itelligence a AWS wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom łącząc w sobie ogromne możliwości skalowania i elastyczność, jakie oferuje chmura oraz doświadczenie w zakresie rozwiązania SAP S/4HANA”.

Ponadto itelligence dokonuje standaryzacji na platformie AWS na potrzeby strategii zapewnienia ciągłości działania/usuwania skutków awarii. Dzięki temu klienci mogą korzystać z AWS, aby minimalizować ryzyko wystąpienia awarii oprogramowania SAP w swoich centrach danych przy pełnym wsparciu ze strony itelligence. Jednocześnie itelligence może zapewnić dodatkowe zasoby na potrzeby usuwania skutków awarii, w połączeniu z własnymi usługami centrum danych.

Bas Kamphuis, General Manager w Amazon Web Services, Inc.: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że nasze relacje z itelligence rozwinęły się do etapu, na jakim jesteśmy dzisiaj. Klienci na całym świecie od wielu lat korzystają z kompetencji i wiedzy itelligence i tego, że firma priorytetowo traktuje jakość świadczonych usług. Teraz klienci mogą skorzystać z mocnych stron itelligence, aby przyspieszyć cyfryzację swojego przedsiębiorstwa na platformie AWS”.

„Jako spółka notowana na giełdzie i lider w projektowaniu, produkcji i dostarczaniu produktów do kontroli i regulacji przepływu wody w instalacjach wodno-kanalizacyjnych, Reliance Worldwide Corporation (RWC) staramy się wdrażać innowacyjne, bezpieczne i skalowalne rozwiązania, zwiększające możliwość zarządzania ryzykiem i ulepszające prowadzenie działalności. Wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia technologiczne, aby zapewniać ciągłość biznesową i zwiększać wydajność naszej działalności na całym świecie”, mówi Simon Woods, Global Vice President of Information Services w RWC. „W ramach strategii optymalizacji systemów zarządzania informacją w RWC wybraliśmy itelligence jako naszego zaufanego partnera z którym, dokonamy migracji systemu SAP na AWS. Skalowalność i wydajność rozwiązania w chmurze AWS obsługiwanej przez itelligence pomogą RWC skupić się na rozwoju działalności”.
 
źródło: itelligence

Zobacz także

Konrad Grondek z tytułem CPIM APICS w stopniu Lead
Dachser z tytułem Inwestor w Kapitał Ludzki 2017
Rusza rekrutacja do centrum logistycznego w Psarach
Sprawozdanie finansowe za trzeci kwartał 2017 roku
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

4 mld zł. wygenerowało Centrum Rozwoju Technologii Amazon
itelligence wspiera klientów zgodnie ze standardami SAP
Spółka itelligence wdraża rozwiązanie SAP S4/HANA
Panattoni dostarczył 161 500 m kw. pod Szczecinem
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA