Przejdź do artykułu
Wyposażenie magazynów / Systemy IT

SOFTWARESTUDIO Sp. z o.o.

SOFTWARESTUDIO Sp. z o.o.

62-069 Dąbrowa k. Poznania, ul. Innowatorów 8

Tel. 533 322 626
www.softwarestudio.com.pl, kontakt@softwarestudio.com.pl


SoftwareStudio jest firmą składającą się z dwóch uzupełniających się części - software house'u i segmentu serwerowego.

Część software house specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania, których celem jest usprawnienie i przyspieszenie procesów w firmach produkcyjnych, logistycznych i handlowych. SoftwareStudio posiada w swojej ofercie rozwiązania przygotowane z myślą o:

Siłą rozwiązań firmy jest możliwość rozbudowy pod indywidualne potrzeby klienta. Aplikacje przystosowane są do korzystania na: telefonach, tabletach, komputerach, telewizorach (można podpiąć duże ekrany i aplikacja dostosuje się do ekranu), a także kioskach opartych o system Android.

Tworzone przez firmę SoftwareStudio oprogramowanie jest przygotowane do integracji z zewnętrznymi programami/witrynami, m.in.: SAP, Enova, Wapro Wfmag, Symfonia, Comarch, Mapy Google, sklepy internetowe, firmy kurierskie, Baselinker oraz innymi (pełna lista na stronie internetowej).

Drugim segmentem SoftwareStudio jest część serwerowa, dzięki której firma może świadczyć usługi kompleksowo. Firma posiada kilkaset serwerów w dwóch lokalizacjach - Atman i Netia, co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem dla klientów.

Dzięki możliwości hostowania przestrzeni w chmurze prywatnej SoftwareStudio klienci nie muszą się martwić obsługą i konserwacją serwera oraz oprogramowania. Odpowiednia infrastruktura serwerowa pozwala na szybkie oraz łatwe zarządzanie zasobami. Wraz z rozwojem działalności klientów możliwa jest rozbudowa infrastruktury dla nich dostępnej. Na życzenie klienta możliwe jest również skonfigurowanie infrastruktury serwerowej w siedzibie klienta. W tej kwestii istotne są również nabyte przez lata doświadczenia i ciągłe doskonalenie kadry oraz infrastruktury, które pozwoliło na wypracowanie odpowiednich procedur bezpieczeństwa minimalizujących groźne, niechciane sytuacje.

Dziś SoftwareStudio jest już stabilną i uznaną marką, której początki sięgają 2008. Od tego momentu jest to czas ciągłego progresu firmy. Wśród znaczących kroków milowych można wykazać, że jako jedni z pierwszych w Polsce byli dostawcami systemów WMS i TCS w wersji Web i Android, a obecnie SoftwareStudio rozbudowało ofertę o szereg uzupełniających się aplikacji i usług.

Przez ostatnie lata firma zbudowała solidne partnerstwa, które umacniają pozycję na rynku dostępem do usług i produktów innych firm, w tym: Microsoft, VMWare, GS1, Enova

Wyróżnikiem jest również indywidualne podejście do klientów, którzy chwalą kontakt oraz sposób, szybkość rozwiązywania zgłoszonych tematów, wysoką jakość obsługi posprzedażowej, wsparcia SM i elastyczność we wdrażaniu rozwiązań. Jeśli poszukują Państwo firmy, która pomoże w wykonaniu kolejnego kroku w rozwoju Waszej własnej marki zapraszamy do kontaktu. SoftwareStudio - Make it work!

 

 

Facebook: https://www.facebook.com/SoftwareStudioSystem/

LinkedIn: https://pl.linkedin.com/company/softwarestudio-sp--z-o-o-

Youtube: https://www.youtube.com/c/SoftwarestudioPl/featured

 

dąbrowa park jpg 1024x638

Dąbrowa Office Park

 

Oddział mazowiecki

Villa Metro Business House
ul. Puławska 145
02-715 Warszawa
warszawa@softwarestudio.com.pl
+48 533 322 630

Oddział dolnośląski

ul. Klonowa 6
56-200 Góra
gora@softwarestudio.com.pl
+48 533 322 629

Oddział lubuski

ul. Jana Bosko 9b
66-340 Przytoczna
przytoczna@softwarestudio.com.pl
+48 533 322 628

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów