Przejdź do artykułu
Usługi / Operatorzy logistyczni

HUB Logistics Sp. z o.o.

HUB Logistics Sp. z o.o.

00-008 Warszawa, Marszałkowska 126/134

Tel. +48 22 278 27 20
, www.hub.fi/pl/


HUB Logistics jest niezależnym, prywatnym operatorem logistycznym z siedzibą w Finlandii z niemal 30-letnim doświadczeniem w zarządzaniu logistyką i łańcuchem dostaw. Usługi świadczone przez HUB obejmują outsourcing logistyki wewnętrznej, logistykę magazynową (w tym rozwiązania z zakresu automatyki), doradztwo w zakresie logistyki i łańcucha dostaw (oferowane w Polsce pod istniejącą od ponad 15 lat marką Logisys), a także szereg usług o wartości dodanej. HUB oferuje również produkcję opakowań drewnianych, projektowania opakowań i usługi pakowania, a także kompleksowe usługi z zakresu spedycji.

HUB Hakkila front

Outsourcing logistyki wewnętrznej

Usługa oferowana przez HUB logistics to więcej niż tradycyjny outsourcing. Jest to partnerski model współpracy, w którym wygrywa każda ze stron dzięki wartości dodanej i oszczędnościom wygenerowanym w obszarze logistyki wewnętrznej. Kapitał i aktywa Klienta zaczynają pracować w bardziej efektywny sposób dzięki przekształceniu kosztów stałych w koszty zmienne (perfomance-based model).

HUB logistics zawiera kontrakt z Klientem na obsługę wspólnie określonych procesów logistycznych wewnątrz przedsiębiorstwa i przejmuje pełną odpowiedzialność za ich realizację. Składa się na to zarządzanie operacjami i zasobami, w tym personelem, usługi dodatkowe niezbędne do prawidłowej realizacji procesów, a nawet finansowanie inwestycji w infrastrukturę i automatykę magazynową.

HUB 3 DSC1750 2

Kluczem do sukcesu jest optymalizacja, którą HUB logistics przeprowadza w ramach współpracy z klientem. To dzięki wdrażanym usprawnieniom i ciągłemu doskonaleniu generowana jest wartość dodana stanowiąca źródło finansowania tej współpracy. Jest ona możliwa ze względu na wieloletnie doświadczenie HUB logistics, sprawdzone procedury działania, a także innowacyjne narzędzia wspomagające realizację zadań. Niezwykle istotna jest także elastyczność we współpracy oraz personalizacja usług polegająca na ich precyzyjnym dopasowaniu do specyfiki działalności i celów biznesowych Klienta.

Magazynowanie

Główne centrum logistyczne HUB Logistics w Polsce znajduje się w Pęcicach pod Warszawą. Elastyczny model współpracy z naszą firmą w zakresie usług magazynowych i VAS umożliwia naszym klientom rozwiązanie problemów z obsługą nadwyżek produkcyjnych i magazynowych, które pozwala zachować płynność produkcji i sprzedaży. W naszym centrum logistycznych, HUB Logistics jest w stanie zapewnić powierzchnię magazynową aż do 20 000 m2 z pełną obsługą logistyczną. Oferujemy naszym klientom możliwości zawarcia umowy krótkoterminowej, ryczałtowej lub na czas nieokreślony.

Profesjonalna obsługa logistyczna świadczona przez doświadczony zespół HUB logistics to m.in. obsługa wysyłek B2B i B2C, cross – docking oraz kompletacja paletowa, kartonowa, sztukowa. Centrum logistyczne zapewnia szeroki zakres usług o wartości dodanej takich jak: etykietowanie, co-packing, re-packing, tworzenie zestawów, kontrole jakościowe, uszlachetnianie, obsługa zwrotów, refurbishment i inne. Infrastruktura magazynu zapewnia możliwości składowania blokowego i na regałach wysokiego składowania. Posiadamy możliwości rozładunku kontenerów oraz zdolność do przygotowywania towaru jakościowo do obsługi przez centra automatyczne.

Nowoczesny system WMS Logifact, przystosowany do świadczenia usług logistycznych w modelu multi-user posiada możliwość integracji z systemami klientów. Zapewnia kontrolę nad sprawnością realizacji zleceń i przepływem towaru oraz raportowanie realizacji
 
Doradztwo logistyczne

Naszą działalność konsultingową realizujemy pod marką Logisys – istniejącą od ponad 15 lat, wiodącą marką konsultingową w dziedzinie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw, która posiada uznaną pozycję rynkową oraz największe doświadczenie w Polsce. Logisys działa kompleksowo i skutecznie, dzięki czemu zapewnia swoim Klientom bezpieczeństwo i wymierne efekty biznesowe.

Nasz zespół projektował i usprawniał logistykę dla ponad 200 przedsiębiorstw w Polsce i poza jej granicami, realizując ponad kilkaset różnorodnych i niejednokrotnie bardzo skomplikowanych projektów. Zbudowaliśmy centrum kompetencji logistycznych które obejmują pełne spektrum wiedzy, doświadczenia i know-how w dziedzinie optymalizacji logistyki i łańcucha dostaw. Zgromadzona przez lata baza wiedzy i umiejętności pozwala efektywnie i skutecznie optymalizować logistykę przedsiębiorstw z różnych branż.

Od 2017, Logisys jest częścią grupy HUB Logistics.

Outsourcing logistyczny:

Przemysław Piętak
Dyrektor Zarządzający
przemyslaw.pietak@hublogistics.pl
+48 786 872 818

Magazynowanie

Bogdan Jakubiak
Head of Contract Logistics
bogdan.jakubiak@hublogistics.pl
+48 507 799 550


Konsulting logistyczny:

Bartosz Jacyna
Head of Business Development
bartosz.jacyna@hublogistics.pl
+48 694 427 596


 

 

 
 
 
 
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA