Usługi / Operatorzy logistyczni

Uni-logistics Sp. z o.o.

Uni-logistics Sp. z o.o.

81-339 Gdynia, Polska 19

Tel. 87 667 99 99
www.unilog.eu, info@unilog.eu


Uni-logistics Sp. z o.o. jest jednym z wiodących operatorów logistycznych z polskim kapitałem działającym na rynku od 2007 roku. W ciągu kilku lat przedsiębiorstwo stało się istotną i cenioną marką w branży TSL. Zespół Uni-logistics tworzy ponad 150 doświadczonych pracowników, którzy działają w sieci biur operacyjnych i handlowych w całej Polsce.

Główne motto firmy to indywidualne podejście do świadczonych usług, które pozwala na elastyczne budowanie usług w powiązaniu z potrzebami każdego klienta.

Obecnie Uni-logistics Sp. z o.o. zapewnia kompleksową obsługę z zakresu każdej gałęzi transportu oraz spedycji. Współpraca z szeroką siecią zaufanych partnerów i agentów pozwala nam świadczyć usługi na całym świecie, docierając do najbardziej odległych miejsc.

Oferujemy usługi w zakresie drogowego i intermodalnego transportu kontenerów, jak również usługi w zakresie przewozów kolejowych. Kompleksowo obsługujemy przewóz ładunków pełnokontenerowych (FCL) oraz drobnicowych (LCL) w transporcie morskim oraz obsługę ładunków w transporcie lotniczym w systemie door-door w oparciu o renomowane linie lotnicze do/z dowolnego miejsca na świecie. Świadczymy usługi transportowe w systemie door-door – eksport, import i kabotaż, dzięki własnej, nowoczesnej flocie transportowej, spełniającej najwyższe normy emisji spalin (EURO 6).

Realizujemy projekty przewozu ponadnormatywnego i Project Cargo oraz przewozy towarów w temperaturze kontrolowanej Posiadamy własne, nowoczesne magazyny logistyczne oraz sieć współpracujących magazynów partnerskich.

Działalności firmy wspiera własna Agencja Celna, która posiada status upoważnionego przedsiębiorcy AEO. Oferujemy również szeroki zakres usług związanych z wynajmem, sprzedażą i dostawą kontenerów w ramach projektu UNICONT.

Naszych kontrahentów traktujemy indywidualnie i przy dołożeniu należytej staranności i rzetelności. Warto robić z nami biznes!

ZDJECIE NR 1

Działamy społecznie

Uni-logistics aktywnie propaguje ideę Społecznej Odpowiedzialności Biznesu zarówno w branży logistycznej jak i poza nią.

Jako firma odpowiedzialna społecznie podejmujemy działania na rzecz zmniejszenia negatywnego oddziaływania na środowisko. Zwiększenie udziału transportu intermodalnego w transporcie drogowym oraz zakup i wymiana floty samochodowej na nowe modele spełniające kryteria Euro VI to dobra praktyka Uni-logistics, która znalazła się w Raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce”.

Chcemy być tam, gdzie rodzą się i rozwijają talenty sportowe, dlatego też od początku naszego istnienia aktywnie wspieramy lokalne kluby sportowe.

Jesteśmy pomysłodawcą unikatowego projektu Pomarańczowa Akademia prowadzonego od 2010 roku przy współpracy z Uniwersytetem Gdańskim, który dostarcza młodym ludziom praktyczną wiedzę z zakresu działalności branży TSL. Współpracujemy z Wyższą Szkołą Administracji i Biznesu w Gdyni w ramach projektu Warsztaty Logistyczne Uni-logistics.

Wspieramy Szlachetną Paczkę i Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Idea niesienia pomocy i wspierania organizacji charytatywnych jest nam bardzo bliska.

Zapraszamy do kontaktu

Uni-logistics Sp. z o.o.

ul. Polska 19

81-339 Gdynia

www.unilog.eu

info@unilog.eu

tel: 87 667 99 99

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA