Wyposażenie magazynów / Systemy IT

Logifact-Systems Sp. z o.o.

Logifact-Systems Sp. z o.o.

02-796 Warszawa, ul. Migdałowa 4/69 (klatka F)

Tel. 22 546 19 50
Fax. 22 546 19 65
www.logifact.pl, logifact@logifact.pl


Jesteśmy niezależnym inżynierskim biurem projektowo-wdrożeniowym i doradczym koncentrującym się na optymalnych rozwiązaniach dla logistyki. Dostarczamy nowoczesne i efektywne rozwiązania informatyczne i logistyczne firmom handlowym, usługowym i produkcyjnym działającym na rynku polskim i europejskim.

Zapewniamy pełną organizację i optymalizację systemów dystrybucyjnych z uwzględnieniem magazynów i centrów logistycznych, jako kluczowych elementów w nowoczesnym łańcuchu dostaw.

Od 16 lat nieprzerwanie kreujemy rozwiązania, które w branży logistycznej na nowo definiują i wytyczają nowoczesne standardy organizacji w gospodarce magazynowej. Wysoki poziom i jakość usług firmy Logifact gwarantuje wieloletnie doświadczenie – zarówno o charakterze akademickim, jak i praktycznym wdrożeniowym – założyciela i prezesa firmy dr inż. Andrzeja Bobińskiego a także zgrany zespół wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie logistyki i informatyki.

SYSTEMY IT W LOGISTYCE

Systemy IT firmy Logifact zapewniają wparcie dla optymalnej organizacji logistycznej przedsiębiorstw. Umożliwiają efektywne sterowanie procesami przepływu ładunków w magazynach oraz optymalną koordynację pracy operatorów magazynowych. Dzięki elastyczności oraz skalowalności parametrów systemowych podlegają dostosowaniu do specyfiki konkretnego magazynu.

Funkcjonalności naszych systemów IT obsługują szerokie spektrum modelowych procesów magazynowych i produkcyjnych. Tym samym skutecznie pokrywają zapotrzebowanie wielu branż m.in. farmaceutycznej, kosmetycznej, spożywczej, chłodniczej, elektronicznej, chemicznej, papierowej, tekstylnej, motoryzacyjnej czy też operatorów logistycznych.

W praktyce wdrożeniowej Logifact stosuje wypracowaną i stale doskonaloną metodykę realizacji projektów, zapewniającą skuteczność przedsięwzięcia, przy uwzględnieniu wszystkich ogniw takich jak:

 • projekt
 • wdrożenie,
 • i serwis systemów IT, łącznie z ich dalszym rozwojem i optymalizacją.

Efektywność i skuteczność oferowanych rozwiązań wynika z połączenia wysokich kompetencji informatycznych i logistycznych naszych ekspertów oraz bogatego doświadczenia w zakresie wdrażania systemów IT.

SYSTEMY INFORMATYCZNE LOGIFACT

Logifact projektuje i wdraża autorskie systemy informatyczne dedykowane przedsiębiorstwom produkcyjnym i usługowym z myślą o optymalizacji wydajności w następujących obszarach:

 • zarządzanie magazynem - logifact®WMS 
  (Warehouse Management System, System Zarządzania Magazynem)
 • sterowanie transportem wewnętrznym (wózkami widłowymi) - logifact®FCS
  (Forklift Control System, System Sterowania Wózkami Widłowymi)
 • zarządzanie przepływem materiałów w produkcji
  dedykowane systemy informatyczne rozwijane w oparciu o połączenie cech systemów WMS i MES (Manufacturing Execution System, System Realizacji Produkcji)
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA