Przejdź do artykułu
Konferencje

III Konferencja JARTOM

Data i Miejsce: 18.10.2022 Warszawa
Organizator: JARTOM Real Estate
Strona www: https://konferencja.jartom.pl/

image003

18 października 2022 roku w Warszawie odbędzie się trzecia edycja Konferencji JARTOM: MAGAZYNY • HALE PRODUKCYJNE • LOGISTYKA.

Zapraszamy do uczestnictwa firmy będące użytkownikami lub właścicielami hal. Konferencja, szczególnie skierowana jest do firm planujących zmianę taką jak najem, zakup czy też budowę magazynu lub hali produkcyjnej. Zapraszamy także firmy posiadające ciekawe rozwiązania dla rynku magazynowego do wystąpienia w roli wystawców, prelegentów, sponsorów.

Wspólnie odpowiemy, jak należy przygotować hale w związku z kryzysem energetycznym i niestabilną sytuacją na rynku logistycznym. W programie konferencji przewidziane jest forum deweloperów magazynowych, prognozy cen i kosztów na rynku magazynowym, finansowanie inwestycji, kryzys energetyczny – skutki i rozwiązania, przedstawienie innowacyjnych rozwiązań na rynku.

Jeżeli masz styczność z budynkami magazynowymi lub produkcyjnymi, to konferencja jest właśnie dla Ciebie. Udział wezmą użytkownicy hal, inwestorzy, osoby oferujące i szukające usług z zakresu logistyki, właściciele i deweloperzy magazynowi, firmy stawiające hale, specjaliści od proptech, energetyki, rozwiązań ekologicznych w halach, logistycy, poszukujący nowych powierzchni magazynowych, dyrektorzy centrów logistycznych …

Zaproszonych ekspertów poprosimy o prognozy dla rynku.

Szczegółowy program znajdą Państwo na stronie Wydarzenia https://konferencja.jartom.pl/program.

Nazwa Wydarzenia III Konferencja JARTOM: MAGAZYNY • HALE PRODUKCYJNE • LOGISTYKA
Termin 18.10.2022 r.
Miejsce Airport Hotel Okęcie
ul. Komitetu Obrony Robotników 24, 02-148 Warszawa
Strona Wydarzenia https://konferencja.jartom.pl/
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów