Przejdź do artykułu
Konferencje

„IX” Kopernikańskie Dni Logistyki

Data i Miejsce: 05.05.2022 Toruń
Organizator: LOGITOR
Strona www: http://www.logitor.umk.pl/

KDL 2022 plakat

5 maja 2022 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu rozpocznie się IX edycja Ogólnopolskiej Konferencji znanej pod nazwą Kopernikańskie Dni Logistyki (KDL), której tegoroczną tematyką jest Oblicza i wyzwania zerwanych łańcuchów dostaw.

Wydarzenie niniejsze skierowane jest dla studentów kierunków i specjalności logistycznych, przedstawicieli przedsiębiorstw, którzy bazują na najnowszych osiągnięciach i rozwiązaniach logistycznych stosowanych w praktyce a także dla wszystkich zainteresowanych zagadnieniami z obszaru logistyki, obsługi logistycznej łańcucha dostaw i tematyki odnoszącej się do branży TSL.

IX edycja Kopernikańskich Dni Logistyki to doskonała okazja do wymiany poglądów i doświadczeń między studentami z różnych ośrodków naukowych, przedstawicieli praktyki i instytucji.

Tego dnia, na konferencji studenci zaprezentują przygotowane referaty, zaś przedstawiciele praktyki gospodarczej wygłoszą prelekcje. W tym roku konferencję uświetnią wystąpienia przedstawicieli przedsiębiorstw, takich jak Dachser, Cronimet, Carolina Logistics oraz PSLM. Tradycją stał się organizowany podczas konferencji konkurs na najlepszy referat. Komisja oceniająca referaty wyłoni wśród przesłanych referatów trzy najlepsze referaty (adekwatne miejsce I, miejsce II oraz miejsce III).

Organizator: Koło Naukowe Logistyki LOGITOR, działające przy Katedrze Logistyki na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (ul. Gagarina 13A).

Członkowie Koła Naukowego Logistyki LOGITOR serdecznie zapraszają na IX Kopernikańskie Dni Logistyki.
Więcej informacji dostępnych na: https://www.facebook.com/events/429503758259484/ oraz www.logitor.umk.pl.

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów