Konferencje

CloudNine Supply Chain Management & Industry 4.0.

Data i Miejsce: 14.11.2019 Warszawa
Organizator: Polskie Stowarzyszenie Menadżerów Logistyki i Zakupów
Strona www: http://cloudnine.com.pl/

CloudNine to prestiżowa inicjatywa Polskiego Stowarzyszenia Menadżerów Logistyki i Zakupów, tworzona przez trzy środowiska: biznesowe, akademickie oraz studenckie.

Wydarzenie skierowane jest do najlepszych studentów kierunków związanych z logistyką, łańcuchem dostaw, przemysłem 4.0, informatyką, automatyzacją, technologią i ochroną środowiska. Ma na celu identyfikowanie i eksponowanie w środowisku biznesowym autorów najciekawszych: prac dyplomowych oraz rozwiązań business case zaprezentowanych podczas Amazon Game Hack.

CloudNine to również unikatowa platforma dla przedstawicieli biznesu, dająca możliwość poznania młodych talentów, pozyskania odmiennego spojrzenia na strategiczne zagadnienia biznesowe oraz zobaczenia praktycznego podejścia studentów do realnych problemów przedsiębiorstw, a nawet pozyskania nowych pracowników.

Konkurs i konferencja odbędzie się 14 listopada 2019r. podczas IV edycji Industry Week w Ptak Expo w Warszawie. Szacowane jest, że w konferencji CloudNine weźmie udział ok. 500 osób – w tym przedstawicieli biznesowych i akademickich z całej Polski.

Więcej informacji pod adresem: www.cloudnine.com.pl/ lub mailowo: dawid.majcherek@psml.pl

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA