Inne

Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech

Data i Miejsce: 23.09.2019 - 24.09.2019 Arche Hotel Krakowska, Warszawa
Organizator: MMC Polska
Strona www: http://forumprodukcji.pl/

 23 i 24 września 2019 r. w Arche Hotel Krakowska w Warszawie, odbędzie się 8. edycja Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech, kongresu, który odpowie na pytania związane ze zmieniającym się środowiskiem produkcyjnym w Polsce. Wydarzenie od lat łączy przedstawicieli kluczowych firm produkcyjnych oraz dostawców rozwiązań. Jesiennej edycji Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech będzie towarzyszyć AI & Big Data Congress.

Tematem przyświecającym zbliżającej się edycji kongresu jest zmiana jako pojęcie wielowymiarowe. Przez 2 dni, uczestnicy będą mieli szansę na zapoznanie się z najważniejszymi zagadnieniami związanymi z sektorem produkcyjnym. Podczas części wspólnej spotkania przedstawione zostaną tematy związane z szeroko rozumianym pojęciem zmiany, nowe możliwości wykorzystania danych w związku z rozwojem technologii 5G, strategie zarządzania oraz wyzwania, które stoją przed właścicielami, managerami oraz pracownikami rozwijających się firm.

Ważnym aspektem 8. edycji Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech jest dopasowanie tematów, tak aby każde przedsiębiorstwo, niezależnie od wielkości czy specyfiki produkcji, znalazło tematy odpowiednie dla siebie. Członkowie Rady Programowej, przedstawiciele zarządów największych firm produkcyjnych oraz eksperci w zakresie produkcji i nowych technologii, wyszczególnili aktualne zagadnienia istotne dla małych, średnich i dużych firm, tak aby produkcja mogła przebiegać w sposób nowoczesny, efektywny, ekologiczny i oszczędny. Trzy główne tematy wybrane przez Radę Programową skupiają się na zmianach w strategiach marketingowych na przestrzeni lat, factory 4.0 oraz zrównoważonym rozwoju w kontekście napędzania innowacji. Poszczególne tematy takie jak budowanie zaufania poprzez efektywną komunikację, wykorzystanie automatyki przemysłowej oraz bezpieczeństwo informatyczne zostaną omówione podczas debat z udziałem ekspertów. Będzie także możliwość rozwinięcia dyskusji oraz networkingu w mniejszych grupach podczas sesji round tables.

Agenda wydarzenia została ukształtowana przez Radę Programową pod okiem Przewodniczącego Dariusza Piotrowskiego, VP, Dyrektora Generalnego, Dell Technologies Polska oraz Wiceprzewodniczącego Wojciecha Klimka, Członka Zarządu ds. Produkcji firmy FAKRO.

W wydarzeniu wezmą udział m.in.:

  • Jan Kolański, Prezes Zarządu, Colian
  • Henryk Orfinger, Wiceprezes Zarządu, Dr Irena Eris
  • Robert Rudnicki, Prezes Zarządu, Fabryka Cukierków „Pszczółka”
  • Waldemar Sławiński, Supply Chain Senior HR Manager, Grupa Żywiec
  • Andrzej Soldaty, Prezes Zarządu, Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości
  • Stefan Życzkowski, Prezes Zarządu, ASTOR
  • Tomasz Haiduk, Prezes Zarządu, Instytut Industry 4.0
  • Konrad Marchlewski, CFO, Atlas

"Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech jest świetną okazją do poznania najnowszych trendów z całego świata w dziedzinie rozwiązań technologicznych dla przemysłu. Gromadzi najcenniejszych ekspertów-praktyków przemysłu. Zarówno tych, którzy używają jak i tych, którzy wdrażają te rozwiązania. To naprawdę ciekawe miejsce, gdzie w przystępny i szybki sposób można dowiedzieć się wiele o wszystkich najnowszych trendach"- mówi Marek Moczulski, Prezes Zarządu, Bakalland S.A.

Jesienna, 8. edycja Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech będzie doskonałą okazją do zapoznania się z szerokim spektrum interesujących tematów, praktycznych strategii oraz czołowych przedstawicieli sektora produkcyjnego. To wydarzenie, którego nie można przegapić.

Wydarzenie jest realizowane w ramach działalności MMC Polska, firmy organizującej prestiżowe kongresy, konferencje, warsztaty i szkolenia biznesowe dedykowane specjalistom, kadrze menadżerskiej oraz zarządom firm.

Wszelkie informacje na temat Forum Nowoczesnej Produkcji. IndstryTech można znaleźć za pośrednictwem oficjalnej strony kongresu: http://forumprodukcji.pl/ oraz profili społecznościowych na portalach Facebook, Twitter oraz LinkedIn.


REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA