Przejdź do artykułu
2023-09-12 | Nowości dla TSL

Mocna nowość od LAHTI PRO

W ofercie PROFIX pojawiły się terenowe trzewiki LAHTI PRO o symbolu L30125

SZTURMEM NA PODBÓJ JESIENI

Marka LAHTI PRO należąca do GRUPY PROFIX wprowadza model wytrzymałych i modnych trzewików o właściwościach terenowych o symbolu L30125.

L30125 LAHTI PRO infografiki

Nowe trzewiki LAHTI PRO L30125 idą pewnie po zwycięstwo – i to najkrótszą drogą, bez oglądania się na podmokły grunt, potoki, bagna, czy strumienie.

To doskonale zaprojektowane i wykonane obuwie ochronne, które swym designem, kolorystyką i właściwościami, nawiązuje do popularnego nurtu praktycznych butów o militarnym charakterze.

Już sam materiał, z którego zostały wykonane daje trzewikom LAHTI PRO L30125 taktyczną przewagę: wierzch to skóra zamszowa oraz tkanina typu Oxford o właściwościach hydrofobowych (odpychająca cząsteczki wody).

Ten trzewik to jednak nie tylko wodoodporna skorupa – to również specjalna, bo oddychająca i wodoodporna skarpeta z membraną dzianinowo siatkową.

O komfort chodzenia, biegania, czy skakania w tych butach dba wyściółka wymienna oraz wkładki z elastyczną poduszką tłumiącą wstrząsy, wzmocniona podkładką łagodzącą nacisk stopy na podłoże.

Podeszwa pozwala pewnie stąpać zarówno po śliskich skałach jak i podmokłym gruncie, co zapewnia gumowy protektor, zwiększający stabilność i przyczepność do podłoża.

Nowe trzewiki LAHTI PRO L30125 są dostępne na: https://sklep.lahtipro.pl/pl/content/40-idz-na-skroty-takie-buty?utm_source=idznaskr%C3%B3ty_L30125&utm_medium=banner&utm_campaign=promotion oraz w dobrych sklepach z odzieżą BHP, militarną i outdoorową. Są tez obecne w najnowszym katalogu LAHTI PRO: https://gazetka.lahtipro.pl/118/

L30125 promocja butow taktycznych

-PROFIX-
www.lahtipro.pl


Zobacz także

Praktyczny przewodnik Sente o wdrażaniu ERP lub WMS
ID Logistics Polska zwiększł wydajność magazynów o 15%
Ferag AG i dereOida zaoferują wspólne rozwiązania intralogistyczne
Jesienne konferencje firmy DataConsult S.A.
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów