Usługi / Spedycje

ECE LOGISTICS SP. z o. o. Sp.k.

ECE LOGISTICS SP. z o. o. Sp.k.

65 Zielona Góra, ul. Lotników 12

Tel. +48 68 451 16 04
Fax. +48 68 411 38 87
ec, biuro@ecelogistics.pl


ECE Logistics – Transport, Spedycja, Logistyczne wsparcie branży e-commerce
 
ECE Logistics to firma transportowa obsługująca rynki w całej Europie. Zajmujemy się m. in. transportem ekspresowym flotą 120 busów o ładowności do 3,5 t., logistyką meblową oraz oferujemy kompleksową i profesjonalną obsługę transportu i logistyki w całej Europie. Bardzo ważnym aspektem jest dla nas bezpieczeństwo oraz wysoka jakość świadczonych usług, dzięki czemu utrzymujemy pozycję partnera godnego zaufania, nie tylko w Polsce, ale także wśród naszych zagranicznych partnerów biznesowych.
 
Dowiedz się więcej!
 
TRANSPORT EKSPRESOWY                                LOGISTYKA MEBLOWA                               TRANSPORT I SPEDYCJA
 
Drugą marką należącą do ECE Logistics, dedykowaną sklepom internetowym, jest EUROCOMMERCE, czyli kompleksowe rozwiązania logistyczne dla branży e-commerce.
 
eurocommerce grafika

Marka EUROCOMMERCE to:
•    autorski system magazynowy, zaprojektowany z myślą o sklepach działających w obszarze e-commerce, zapewniający pełną integrację ze sklepem i wysoki poziom kontroli jakości wysyłanych zamówień oraz
•    usługi realizacji zagranicznych przesyłek kurierskich w bardzo atrakcyjnych cenach. Paczki do Niemiec wysyłamy w 24h, w cenie od 19,90 netto.   
•    Kompleksowa obsługa pozwalające na konkurencję o klientów zagranicznych, nie tylko w oparciu o cenę, ale także termin realizacji.
 
Dowiedz się więcej:
                  
                                        PACZKI DO NIEMIEC                                                           LOGISTYKA E-COMMERCE
 
 
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA