Usługi / Operatorzy logistyczni

ROHLIG SUUS Logistics SA

ROHLIG SUUS Logistics SA

02-235 Warszawa, ul. Równoległa 4A

Tel. 22 737 75 75
www.suus.com, office@suus.com


ROHLIG SUUS Logistics – polski operator logistyczny, który zapewnia rodzimym przedsiębiorcom obsługę logistyczną na wszystkich kontynentach.
Zajmujemy się zarządzaniem logistyką i łańcuchami dostaw, szczególną wagę przywiązując do wysoce profesjonalnej i indywidualnej obsługi Klienta.
Oferujemy rozwiązania logistyczne w zakresie:

•    transportu drogowego
•    transportu morskiego
•    transportu lotniczego
•    transportu kolejowego
•    logistyki kontraktowej,
•    usług celnych
•    projektów cargo
 
fb2

W Polsce firma zbudowała własny system dystrybucji drobnicowej o zdolności realizacji dostaw w 24 h, zaś w Europie partnerski system drobnicowy obsługujący około 220 regularnych połączeń drogowych tygodniowo. Usługi drogowe jakie świadczy firma, to także wysoko rozwinięte krajowe i międzynarodowe przewozy całopojazdowe.
 
Globalny fracht morski i lotniczy spółka realizuje w strategicznym partnerstwie z międzynarodową grupą Röhlig & Co. obecną na całym świecie. Paletę usług globalnych dopełnia fracht intermodalny i kolejowy, ze szczególnym uwzględnieniem kierunków blisko i daleko wschodnich.
 
Logistykę kontraktową (usługi magazynowe i dodane) operator realizuje w centrach logistycznych o powierzchni ponad 130 000 m2 wyposażonych w zaawansowane technologie i proekologiczne rozwiązania.
 
Naszym głównym celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług naszym Klientom w obszarze zaawansowanych projektów logistycznych oraz złożonych procesów łańcucha dostaw.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą:

ROHLIG SUUS Logistics SA
ul. Równoległa 4A,
02-235 Warszawa

www.suus.com
office@suus.com
Tel: 22 737 75 75
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA