Targi

EXPOPOWER 2018

Data i Miejsce: 23.04.2018 - 26.04.2018 Poznań
Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań
Strona www: http://www.expopower.pl/pl/

Expopower to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń od lat gromadzące w Poznaniu polską i zagraniczną branżę energetyczną. Zakres tematyczny obejmuje szeroką gamę zagadnień związanych z energetyką przemysłową, ale również systemami automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia.
EXPOPOWER 2018 MTP

Tegoroczna edycja targów odbywać się będzie równolegle z targami Instalacje, Sawo, Securex oraz z targami Greenpower. Ten blok targów pozwoli na bardzo szeroki przegląd zagadnień związanych z różnorodnego rodzaju instalacjami. Światowe trendy w energetyce, innowacje, wyzwania i bezpieczeństwo energetyczne – przegląd oferty wystawców stanowi inspirację dla wielu firm do wprowadzenia nowatorskich rozwiązań dlatego też ekspozycje dzielimy na 6 SALONÓW: Expopower ENERGIA, Expopower AUTOMATYZACJA, Expopower OŚWIETLENIE, Expopower INNOWACJE, Expopower TELEKOMUNIKACJA oraz Expopower INSTALACJE.

Podsumowanie targow EXPOPOWER 2015 lightbox

ENERGIA, która inspiruje branżę

Enea Operator obejmie patronat strategiczny nad tegoroczną edycją targów energetyki organizowanych przez MTP. Patronat nie ograniczy się tylko do samego tytułu. Enea Operator będzie również organizatorem konferencji branżowych odbywających się podczas trwania targów. Spółka we współpracy z MTP planuje przygotować specjalną strefę, w której odbędą się różnego rodzaju pokazy oraz atrakcje, również dla młodszych odwiedzających.
Więcej informacji przedstawimy wkrótce, prosimy na bieżąco śledzić stronę www.expopower.pl

Targi kontaktów i biznesu

Innowacje w branży energetycznej są niezwykle istotne i stanowią napęd dla biznesu. Potwierdza to rosnący stan zgłoszeń na tegoroczną edycję EXPOPOWER. Wśród wielu firm, które zadeklarowały już swój udział, warto zaznaczyć takich liderów, jak ABB, Elektrobudowa, ZWAE, Jean Mueller, Elektromontaż Poznań, Mikronika, Dacpol, MEGGER, Radiy, Hauff-Technik, Endress Polska.

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA