Kongresy

XV Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA

Data i Miejsce: 02.10.2018 - 03.10.2018 Hotel Hilton Ul. Grzybowska 63, Warszawa
Organizator: Puls Biznesu
Strona www: https://www.pb.pl/konferencje/xv-forum-polskich-menedzerow-logistyki-polska-logistyka-1143

Doroczne Forum Polskich Menedżerów Logistyki jest jednym z największych i najważniejszych wydarzeń na polskim rynku logistycznym, które na stałe wpisało się w kalendarz najlepszych ekspertów, corocznie zwiększając grono słuchaczy - zeszłoroczna edycja zgromadziła ponad 300 osób.

Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA to przede wszystkim wyjątkowa okazja do dyskusji w gronie praktyków, odpowiedzialnych za rozwój łańcucha dostaw, zarządzanie zapasami i strategie logistyczne.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji będzie nowoczesne zarządzanie nowoczesną logistyką oraz budowanie pozytywnych i efektywnych relacji z kontrahentami oraz klientami.

Zaproszeni eksperci wskażą nowoczesne rozwiązania oraz sprawdzone praktyki optymalizacji działań w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw, zaopatrzenia, transportu, produkcji oraz magazynowania. Przeanalizują, co się zmieniło oraz odpowiedzą na pytanie: czy potrafimy z tych zmian wyciągnąć odpowiednie wnioski. Nie zabraknie prognoz i recept na współczesne wyzwania branży, takie jak: postępująca digitalizacja, rosnąca liczba procesów czy kłopoty kadrowe.

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA