Kongresy

IV Europejski Kongres Lean Manufacturing

Data i Miejsce: 28.09.2017 - 29.09.2017 Katowice
Organizator: Brainstorm Group
Strona www: http://kongreslean.pl/

28-29 września 2017 r. w Katowicach odbędzie się  IV edycja Europejskiego Kongresu Lean Manufacturing. Do Katowic przyjadą lean managerowie, managerowie, kierownicy, dyrektorzy i prezesi największych firm produkcyjnych w Polsce (i nie tylko!).

Wydarzenie ma na celu zgromadzenie ekspertów związanych z tematyką szczupłego zarządzania w różnych branżach (m.in.: produkcja, logistyka, bankowość, IT, administracja publiczna, reklama, retail) i na różnych poziomach zaawansowania. Będzie to też świetna okazja do nawiązania kontaktów biznesowych oraz do dyskusji z szerszym gronem praktyków.
 
Podczas konferencji będzie można wysłuchać charyzmatycznych wystąpień takich specjalistów jak:
  • Michał Gądek - Koordynator systemów produkcyjnych - Hager Polo Produkcja,
  • Michał Kozieł - Lean Manufacturing & Continuous Improvement Leader - ALSTOM-Konstal SA,
  • Marcin Nowak - Dyrektor Lean Management oraz Michał Gołąbek - Dyrektor Lean Management Grupa TDJ, którzy z sukcesem wdrażają Lean Manufacturing w swoich firmach. Co więcej drugiego dnia Kongresu Uczestnicy odwiedzą następujące firmy:
  • Toyota w Wałbrzuchu
  • Lear Corporation w Tychach
  • Electrolux w Siewierzu

I zobaczą jak Lean wdrażają inni.
 
Pierwszy dzień Kongresu zakończy uroczysta kolacja, w trakcie której odbędzie się tradycyjna już Aukcja Charytatywna. W tym roku wspomożemy Podopiecznych ze Stowarzyszenia „Dobrze, że jesteś!” Istebna.

Informacje o poprzednich edycjach, a także szczegóły zbliżającej się konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: www.kongreslean.pl
 
Stwórz razem z nami to wyjątkowe wydarzenie! Zapraszamy!
 
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA