ważne     Konferencje

"Wykorzystanie nowoczesnych technologii w logistyce XXI w - możliwości i zagrożenia"

Data i Miejsce: 19.04.2018 - 20.04.2018 Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie
Organizator: Koło Naukowe Studentów Logistyki AON
Strona www:

Koło Naukowe Studentów Logistyki działające przy Instytucie Logistyki Wydziału Zarządzania i Dowodzenia w Akademii Sztuki Wojennej już po raz IX organizuje Ogólnopolską studencką konferencję – Logistyka a Bezpieczeństwo.

Koło Naukowe Studentów Logistyki to uczelniana organizacja studencka. Studenci zrzeszeni w Kole od 15 lat włączali się aktywnie w życie Akademii Obrony Narodowej, a po zmianie nazwy – budują dorobek Akademii Sztuki Wojennej, m.in. poprzez organizację konferencji, cyklu wykładów otwartych w ramach projektu Akademia Menedżera Logistyki we współpracy z firmami branży TSL.
Konferencja jest to jeden z największych projektów jaki organizujemy.

Tegorocznym tematem jest:
"Wykorzystanie nowoczesnych technologii w logistyce XXI w - możliwości i zagrożenia"
Tematyka konferencji ma na celu dostrzeżenie rozwoju logistyki XXI w. Ukazanie, jak wiele nowych rozwiązań logistyka jest w stanie zaoferować i tym samym usprawnić działalność firm branży TSL. Kolejnym celem jest skupienie się na opłacalności, a także bezpieczeństwie wykorzystania nowych technologii.
Konferencja skierowana jest do studentów wszystkich typów uczelni, zainteresowanych zagadnieniami szeroko pojętej logistyki.
Zarówno wystąpienia firm jak i studentów dotyczą zagadnień związanych z funkcjonowaniem łańcuchów dostaw, organizacją procesów transportu i magazynowania, konkurencją na rynku usług logistycznych, bezpieczeństwem procesów logistycznych, a także wyzwaniami, jakie współczesny rynek stawia przed podmiotami działającymi w branży TSL. W tym roku skupimy się na nowych możliwościach a także zagrożeniach pojawiających się w logistyce XXI wieku. Mamy nadzieję, że będzie to dobra okazja do skupienia się na logistyce w kontekście wykorzystania nowoczesnych technologii XXI wieku.

Konferencja odbędzie się w dniach 19 - 20 kwietnia 2018r., w Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie przy al. Gen. A. Chruściela „Montera” 103 – Biblioteka Główna ASzWoj.

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA