Konferencje

IV Ogólnopolska Konferencja Menadżerów Jakości, Produkcji i Logistyki.

Data i Miejsce: 15.05.2018 - 16.05.2018 Sopot
Organizator: Langas Group
Strona www: http://www.langas.pl

firma Langas Group ma zaszczyt zaprosić na IV Ogólnopolską Konferencję Menadżerów Jakości, Produkcji i Logistyki. Spotkamy się w Hotelu Haffner **** w Sopocie w dniach 15–16 maja 2018 r.
Firma Langas Group ma zaszczyt zaprosić na IV Ogólnopolską Konferencję Menadżerów Jakości, Produkcji i Logistyki. Spotkamy się w Hotelu Haffner **** w Sopocie  w dniach 15–16 maja 2018 r. 

Wydarzenie będzie miało już tradycyjnie formę dwudniową. Pierwszy dzień będzie obfitował w merytoryczne wykłady i dyskusje, a drugiego dnia w ramach benchmark tour odbędziemy wizytę studyjną do firmy Trefl S.A.
Dodatkowo w tym roku zaplanujemy specjalne warsztaty dla uczestników konferencji, o czym będziecie Państwo informowani na bieżąco na naszej stronie internetowej.
Dotychczas swój udział i wystąpienia potwierdzili przedstawiciele takich firm jak: Trefl S.A., Borg Automotive, Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o., Transition Technologies S.A., Comarch Technologies , ALCO-MOT sp. z o.o., Foliarex sp. z o.o.
Proszę o zarezerwowanie tego terminu i niech te dwa dni w maju będą oderwaniem się od codziennego rozwiązywania problemów, a wiosenna nadmorska dawka inspiracji przyczyni się do ciągłego doskonalenia w Państwa firmach.

Serdecznie zapraszam,

Jan M. Janiszewski
dyrektor programowy konferencji, Langas Group
j.janiszewski@langas.pl

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA