Inne

Global Challange - The Fresh Connection

Data i Miejsce: 27.03.2017 - 28.09.2017 Lizbona
Organizator: Global Challenge - The Fresh Connection. Lizbona 2017 .
Strona www: http://www.mpm24.com/global-challenge--the-fresh-connection/global-challenge-tfc--informacje-organizacyjne/

Global Challenge The Fresh Connection to doroczne prestiżowe wydarzenie dla menedżerów i specjalistów łańcucha dostaw z całego świata. Od końca marca do końca września, czteroosobowe zespoły rywalizują o tytuł mistrza świata w zarządzaniu łańcuchem dostaw. W 2017 roku finał zawodów odbędzie się w Lizbonie.

MEDIALOG GC TFC 2017

Organizatorzy polskiej edycji zawodów, firma MPM Productivity Management chce dać szansę tym, którzy nie mogą doczekać się turnieju GC TFC. Konkurs wiedzy o Portugalii już teraz  pozwoli wywołać dreszcz emocji związanych z rywalizacją.

Parę razy w miesiącu uczestnicy otrzymują pytanie związane z kulturą, historią, zwyczajami bądź geografią Portugalii. Dla osób, które uzbierają najwięcej poprawnych odpowiedzi przeznaczono wartościową nagrodę. Zwycięzca otrzyma „dziką kartę” dla całego czteroosobowego zespołu na udział w zawodach Global Challenge – The Fresh Connection 2017. „Dzika karta” umożliwia darmowy udział w zawodach i w przypadku zwycięstwa na szczeblu krajowym, udział w międzynarodowym finale w 2017 roku. Koszty podróży i zakwaterowania zapewnia polski przedstawiciel organizatora zawodów, firma MPM Productivity Management. Oprócz nagrody głównej, przewidziane są także nagrody niespodzianki związane z Portugalią (książki, płyty, ozdoby lub inne drobiazgi). Na każde pytanie przypada jedna mniejsza nagroda dla osoby, która najszybciej udzieli poprawnej odpowiedzi.

Pełne informacje wraz z regulaminem na stronie scmteam.pl w zakładce dotyczącej konkursu: http://scmteam.pl/tajemnice-portugalii/

*

The Fresh Connection* (TFC) to innowacyjna symulacja ‘web-based business’ angażująca uczestników w podejmowanie strategicznych decyzji w procesie zarządzania przedsiębiorstwem (nazwanym właśnie The Fresh Connection) produkującym soki owocowe. Decyzje do podjęcia przez uczestników symulacji są tożsame z rzeczywistymi dylematami z którymi pracownicy spotykają się w codziennej pracy. Pracując w zespołach czteroosobowych, uczestnicy reprezentują cztery piony firmy: sprzedaż, zakupy, łańcuch dostaw i finanse. Wirtualna firma stoi w obliczu spadku wydajności, kierownictwo firmy musi jak najszybciej wydostać firmę z kłopotów. To środowisko wysokiego ciśnienia, w którym skuteczne zarządzanie łańcuchem dostaw jest kluczem do sukcesu. Zrozumienie połączeń pomiędzy poszczególnymi funkcjami i współpraca są kluczowymi elementami sukcesu całego przedsiębiorstwa.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczy.com - KLIKNIJ
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA