2017-09-01 | Łańcuch dostaw

Postaw na nowoczesne relacje

Polskie firmy transportowe oprócz wysokiej jakości usług i rzetelnego wykonywania transportu międzynarodowego, walczą z konkurencją również ceną za przewozy towarów. Konkurencyjne ceny polskich przewoźników dają realną szansę na szybki rozwój firm i tworzenie nowych miejsc pracy.
Należy jednak pamiętać, że walka o klienta wyłącznie ceną nie jest wystarczającą do tego aby zatrzymać kontrahenta. Zwłaszcza, że utrzymanie niskich cen za transport staje się coraz trudniejsze dla przewoźników. Wynika to między innymi z tego, że wynagrodzenie kierowców stale rośnie. Poza tym cena nie jest jedynym czynnikiem wpływającym na pozytywną decyzję klienta dotyczącą zawarcia lub przedłużenia kontraktu.

Firmy transportowe o nowoczesnym podejściu do sprzedaży pozycjonują się w oczach klienta jako partner. Nie opierają strategii sprzedażowej wyłącznie na relacjach i cenie, ponieważ w zetknięciu się z agresywną konkurencją często te dwa argumenty nie wystarczają. Partnerstwo w biznesie powinno być budowane na zaufaniu.

Ważną kwestią jest przekonanie o kompetencjach firmy oferującej usługi transportowe. Aktualnie w biznesie pożądana jest otwarta komunikacja i jasne deklamowanie oczekiwań oraz  możliwości ich realizowania.

Zaufanie buduje się przez lata i trzeba o nie dbać. Wartością firm są ludzie, zaangażowany zespół, który dąży do wspólnie obranego celu.

Giełda transportowa Infracht powstała z myślą o przewoźnikach i szeroko rozumianej branży transportowej. Firma postawiła sobie za cel pozyskanie zaufania klientów, poprzez rzetelną i pełną zaangażowania pracę całego zespołu, który dokłada wszelkich starań aby obsługa klientów była na najwyższym poziomie. Infracht dba o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników giełdy poprzez skrupulatną weryfikację najważniejszych dokumentów koniecznych do wykonywania usług transportowych. Wszystko po to aby ułatwić pozyskiwanie firmom transportowym pewnych zleceń transportowych a zleceniodawcom i spedytorom zapewnić dostęp do szerokiej bazy sprawdzonych przewoźników. Poprzez niedopuszczenie do platformy użytkowników, którzy nie posiadają wymaganych dokumentów eliminujemy nieuczciwą konkurencję. Wiemy jak ważne jest dla przewoźników, aby jechać za godne pieniądze. Dla zleceniodawców i spedytorów kluczem jest zaufanie do firmy, której zlecają transport. Pewność, że ładunek dojedzie na czas jest na wagę złota.

Zdajemy sobie sprawę, że nie jest możliwe wyeliminowanie wszystkich nadużyć jakie pojawiają się w branży, jednak firma Infracht za główny cel postawiła sobie bezpieczeństwo użytkowników.  

Warte podkreślenia jest, że Infarcht jest platformą całkowicie bezpłatną dla przewoźników. Zleceniodawców i spedytorów nie obejmuje obowiązkiem zakupu abonamentu. Dzięki temu Infracht sprawnie gromadzi szeroką bazę przewoźników, którzy są niezbędni do  tego aby zleceniodawcy i spedytorzy  mieli wysoki współczynnik odpowiedzi na umieszczane na giełdzie zlecenia transportowe.

Zachęcamy przewoźników, zleceniodawców i spedytorów do rejestracji i sprawdzenia nowego narzędzia pracy w branży TSL jakim jest Transportowa Platforma Aukcyjna Infarcht.
 
 

Zobacz także

Jak francuska ustawa Loi Macron wpływa na funkcjonowanie polskich firm transportowych?
Przedsiębiorcy coraz częściej inwestują w nowe technologie dla biznesu
Magda-Trans rozszerza zasięg swoich usług przewozowych dzięki Teleroute
Odpowiedzi udziela ekspert od rynku morskiego Magdalena Nalbach
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Narzędzie Connecting Load Agent pozwala znaleźć przewoźnika
Co zrobić, by znaleźć klienta i zwiększyć obroty swojej firmy?
Czy wzrośnie atrakcyjność transportu krajowego?
Raport nt. rynku transportowego w Polsce w 2017 roku
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA