2017-11-20 | Nowości dla TSL

Zebra pomaga zwiększyć wydajność pracy w magazynach

Zebra Technologies Corporation , firma działająca na rynku komputerów mobilnych, skanerów oraz drukarek kodów kreskowych, oferujący również oprogramowanie i usługi zapewniające widoczność zasobów firmy w czasie rzeczywistym, poinformowała, że ASICS Europe BV, producent wysokiej jakości obuwia i odzieży sportowej, zwiększył wydajność pracy magazynierów w swoich europejskich centrach dystrybucyjnych o godzinę w skali jednej zmiany dzięki komputerom mobilnym Zebra TC8000.
Zebra pomaga zwiększyć wydajność pracy w magazynach (Żródło: Zebra)
NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

•    Pracownicy magazynów ASICS Europe BV, którzy korzystają w pracy z wielofunkcyjnego urządzenia TC8000, oszczędzają dzięki niemu czas i optymalizują koszty. Sprzęt ten umożliwia rejestrację danych w procesie przyjmowania towaru, w tym skanowanie automatyczne bez użycia rąk, co skraca czas przemieszczania produktów w celu odczytania danych.
•    Procesy zarządzania zapasami, pakowania i wysyłek stały się prostsze, wygodniejsze i bardziej intuicyjne. Duży ekran i lekka konstrukcja TC8000 eliminują konieczność zmiany pozycji urządzenia w celu weryfikacji wyniku skanowania. Urządzenie odczytuje jednocześnie kody kreskowe, zaznaczenia w polach wyboru, pola tekstowe i podpisy, ograniczając zmęczenie pracownika i ryzyko urazów.
•    Załogi magazynów, wykonujące nawet 2400 skanów podczas każdej zmianie, deklarują wyższy komfort pracy i mniejsze zmęczenie, a także chwalą funkcję znacznika laserowego, która pozwala na skanowanie w większym zakresie kątów.  
•    Dzięki zastosowaniu pojemnego akumulatora umieszczonego w rękojeści TC8000, gdzie zapewnia on optymalny środek ciężkości, znacznie skrócono przestoje urządzenia. Akumulator można wymieniać także w czasie trwania zmiany bez utraty połączenia Wi Fi.
•    Konstrukcja urządzenia Zebra TC800 ogranicza do minimum proces szkolenia pracowników. Intuicyjny interfejs urządzenia, oparty na znanych aplikacjach Zebra opracowanych w HTML5 i działających w systemie Android, eliminuje emulację terminala z „zielonym ekranem”, oferuje kontekstowe przyciski na ekranie reagującym także na dotyk w rękawiczkach, ogranicza błędne kliknięcia i skraca czas kompletacji.
•    System operacyjny Android w wersji do zastosowań profesjonalnych pozwala firmie ASICS Europe BV na korzystanie z szerszego zakresu nowych funkcji, takich jak interfejs głosowy, bez rezygnowania ze stabilności i bezpieczeństwa starszego oprogramowania Windows CE.
 
Ronald Plooij, Senior Distribution Manager, ASICS Europe BV

„Kiedy okres eksploatacji dotychczas używanych skanerów magazynowych dobiegał końca, chcieliśmy wprowadzić komputery mobilne, które byłyby bardziej nowoczesne pod każdym względem. Uznaliśmy, że w porównaniu z innymi produktami dostępnymi na rynku, model TC8000 oferuje najlepsze połączenie komfortu, wytrzymałości i czasu eksploatacji. Oprócz poprawy wydajności pracy, którą już odnotowujemy, otrzymujemy także pozytywne opinie użytkowników na temat ergonomii, lekkiej konstrukcji i łatwej obsługi serwisowej tych urządzeń. Jesteśmy zadowoleni z trafnej inwestycji”.
 
Casper Zweers, Sales Director Benelux, Zebra Technologies

„Podobnie jak ASICS Europe BV, wiemy, że przy projektowaniu znakomitego produktu — zarówno obuwia sportowego, jak i komputera mobilnego do zastosowań profesjonalnych — trzeba uwzględniać anatomię ludzkiego ciała. TC8000 jest efektem naszej pracy nad stworzeniem najbardziej efektywnego, wielofunkcyjnego komputera mobilnego, który istotnie usprawnia każdy aspekt pracy w magazynie i sprzyja dobrostanowi pracowników. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc ASICS Europe BV w usprawnieniu funkcjonowania europejskich magazynów tej firmy — zarówno pod względem wydajności pracy, jak i monitorowania działalności w czasie rzeczywistym”.

Zobacz także

Dowiedz się wszystkiego o towarach niebezpiecznych ADR z aplikacji mobilnej
Koncept-L prezentuje braterskie rozwiązanie dla biznesu
Wybór odpowiedniej drukarki - poznaj kryteria
Jak pozbyć się zalegającego na naczepie śniegu?
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

RFID odgrywa coraz większą rolę w handlu detalicznym
DB Schenker wprowadza w Niemczech inteligentną rękawicę
Zebra naprzeciw potrzebom gospodarki „na żądanie”
Zebra Technologies wprowadziła przemysłowe rozwiązanie lokalizacyjne
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA