2017-08-25 | Nowości dla TSL

Nowa generacja urządzeń od Zebry

Zebra Technologies Corporation firma działajaca na rynku wytrzymałych komputerów przenośnych, skanerów i drukarek kodów kreskowych, rozszerzonych o oprogramowanie i usługi, które umożliwiają widoczność procesów całego przedsiębiorstwa w czasie rzeczywistym, wprowadziła nowe drukarki przemysłowe ZT600 i ZT510.
Modele, przeznaczone do eksploatacji w trudnych warunkach, oferują wysoką jakość druku i długi czas nieprzerwanej pracy. Zebra wprowadziła również produkt Printer Profile Manager Enterprise – rozwiązanie do zdalnego zarządzania drukarkami za pośrednictwem przeglądarki WWW dla drukarek Zebra® z obsługą Link-OS®. Aplikacja pozwala znacząco zmniejszyć koszty i nakłady czasowe potrzebne na zarządzanie.
 
NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

•    ZT610 i ZT620 to trwałe, niezawodne drukarki, które charakteryzują się wysoką szybkością wydruku. To urządzenia, która pozwalają zwiększyć produktywność w branżach handlu detalicznego, produkcji, transportu, logistyki i opieki zdrowotnej.

•    Poprzednia seria drukarek Zebra Xi4 cieszyła się uznaniem klientów. W oparciu o nią producent stworzył serię ZT600, która oferuje szereg nowych funkcji ułatwiających obsługę. Wśród nich wymienić można uproszczone ładowanie nośnika i taśmy, czytelny wyświetlacz kolorowy informujący o statusie drukarki i pomoc multimedialną z instrukcjami.

•    Seria drukarek ZT600 obsługuje aplikacje Link-OS, służące do usprawniania wdrażania usługi, łączności sieciowej, codziennej eksploatacji i rutynowych czynności konserwacyjnych optymalizujących produktywność.

•    Dzięki Printer Profile Manager Enterprise informatycy mogą utrzymywać najbardziej aktualne zabezpieczenia drukarek z obsługą Link-OS. Mają też możliwość łatwego zdalnego zarządzania, rozwiązywania problemów i konfiguracji flot drukarek Zebra z jednej lokalizacji. Wszystko to przekłada się na niższe koszty operacyjne.

•    Zebra wprowadziła do oferty atrakcyjną kosztowo drukarkę ZT510. To urządzenie jest skierowane do klientów, którzy poszukują rozwiązań oferujących wysoką jakość druku i trwałość, ale wymagają jedynie podstawowego zestawu funkcji.

•    W drukarkach Zebra najlepiej wykorzystywać certyfikowane materiały eksploatacyjne Zebra, takie jak etykiety termotransferowe, tagi i identyfikatory zapasów RFID. Pozwalają one zapewnić stałą jakość wydruków, jednocześnie zmniejszając łączny koszt posiadania sprzętu i optymalizując jego wydajność.
 
Keith LeFebvre, wiceprezes działu opracowywania i zarządzania produktami i rozwiązaniami w grupie Specialty Printing Group, Zebra Technologies
„Drukarki serii ZT600 są niezrównane pod względem jakości, trwałości i wydajności, dzięki czemu mogą pracować w niemal każdym środowisku. Obsługa Link-OS czyni z nich także urządzenia sieciowe. Dzięki produktowi Printer Profile Manager Enterprise oraz wprowadzeniu Link-OS do linii drukarek przemysłowych nasi klienci zyskują łatwe podłączenie do sieci oraz wygodną eksploatację, wdrażanie, konserwację i rozwiązywanie problemów z drukarkami. W efekcie mogą liczyć na większą produktywność i wydajność operacyjną”.
 
źródło: Zebra
 

Zobacz także

Cyfrowa realizacja zleceń na platformie TimoCom
Rusztowanie, które pomoże przy pracach remontowych
Propozycje do pracy na wysokości od KRAUSE
Bramy i drzwi WISNIOWSKI w promocji do 18 lipca
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Poznaj kryteria wyboru drukarek dla środowisk przemysłowych
Komputery mobilne TC8000 pozwalają zaoszczędzić czas
Zaledwie połowa firm wykorzystuje swój potencjał
Koncept-L prezentuje braterskie rozwiązanie dla biznesu
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA