2017-08-09 | Nowości dla TSL

TimoCom integruje swoją nowość - TC Transport Order®

TimoCom, dostawca usług IT, rozszerzył największą w Europie platformę transportową o nową aplikację! Z TC Transport Order® ponad 120.000 użytkowników TimoCom realizuje swoje zlecenia transportowe bezpośrednio na platformie transportowej TimoCom, a dzięki cyfrowej realizacji procesu optymalizują swoją codzienną pracę
TC Transport Order® umożliwia użytkownikom przeprowadzenie całej transakcji w formie cyfrowej na platformie transportowej. Zatem transakcje transportowe będą zawierane w tym samym miejscu, gdzie znajdują się oferty frachtów i wolnych przestrzeni ładunkowych. "Nowa aplikacja składa się z funkcji do zarządzania zleceniami i zapytań transportowych. Łączy ona użyteczne dla obu partnerów biznesowych funkcje w taki sposób, że TC Transport Order® spełnia specyficzne potrzeby kontrahentów i klientów", wyjaśnia Daniel Crosina, TimoCom Product Manager.
 
Cyfrowe zapytanie o transport

Zleceniodawcy w TC Transport Order® mogą składać zapytania o transport jednocześnie do wielu partnerów biznesowych. Dzięki temu otrzymują odpowiednie oferty, które mogą porównywać, a następnie zdecydować, kto otrzyma zlecenie transportowe. Użytkownicy, którzy chcą zlecić ładunek, mogą sięgnąć do uprzednio przygotowanych szablonów dla powtarzających się zleceń transportowych i z nich skorzystać. Potencjalni usługodawcy składają swoje oferty na transport i tym samym zapewniają sobie szansę na dodatkowe transakcje. Wszystkie zdarzenia dotyczące zleceń są dostępne w dowolnym momencie, ponieważ są one wyświetlane u obu partnerów biznesowych.
 
Centralne zarządzanie zleceniami

Poprzez panel zarządzania zleceniami zleceniodawcy przydzielają swoim partnerom biznesowym zlecenia transportowe w cyfrowej formie w szybki i prosty sposób. Dla powtarzających się zleceń transportowych mogą utworzyć szablony, a zarówno zlecenia jak i dokumenty mogą spersonalizować przy pomocy logo i stopki.
 
Zleceniobiorcy mają możliwość podjęcia zlecenia, późniejszego anulowania go lub odrzucenia. Po otrzymaniu potwierdzenia od zleceniobiorcy w celu zabezpieczenia obu stron, do zlecenia transportowego zostanie dołączony prawnie wiążący dokument umowy. Partnerzy biznesowi mają tym samym dostęp do centralnego zestawienia wszystkich zleceń oraz ich statusu, dzięki czemu w każdej chwili mają wszystko pod kontrolą.
 
Dla ponad 38.500 klientów TimoCom jest jeszcze jeden powód do radości. Otóż do końca sierpnia można bezpłatnie przetestować nową aplikację aby przekonać się do korzyści i możliwości, które ona oferuje.
 
źródło: TimoCom
 

Zobacz także

Propozycje do pracy na wysokości od KRAUSE
Bramy i drzwi WISNIOWSKI w promocji do 18 lipca
Grupa Mainfreight rozwija autorski system Mainchain
Zobacz jak wygląda symbioza pomiędzy maszyną a człowiekiem
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Gdzie i jakimi sposobami szukać frachtów powrotnych w transporcie drogowym?
Monopol giełd transportowych złamany – skorzystają na tym m.in. przewoźnicy
Transport, jako biznes mobilny, potrzebuje mobilnych narzędzi do zarządzania zleceniami
Magda-Trans rozszerza zasięg swoich usług przewozowych dzięki Teleroute
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA