2017-12-11 | Wydarzenia

WIŚNIOWSKI dla Schola Cordis – Krakowski Bieg Niepodległości

Prawie 2500 osób wzięło udział w czwartej edycji Krakowskiego Biegu Niepodległości. To wyjątkowe wydarzenie, w którym ważne są nie tylko wyniki sportowe, ale także pomaganie. Zebrane fundusze na rzecz fundacji Schola Cordis ratują zdrowie i życie pacjentów krakowskiej Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej. Uczestników biegu, również ich rodziny i najbliższych zagrzewała do walki firma WIŚNIOWSKI.
WIŚNIOWSKI dla Schola Cordis – Krakowski Bieg Niepodległości (Żródło: WIŚNIOWSKI)
W murach Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej w Krakowie każdego dnia toczy sie walka o życie i zdrowie najmłodszych. Bohaterami tych poruszajacych historii, pisanych przez życie, są przede wszystkim dzielni mali pacjenci, ale także ich bliscy, lekarze i pielęgniarki. W pomoc chorym serduszkom zaangażowała się firma WIŚNIOWSKI, wychodząc z inicjatywą przekazania części dochodu na rzecz Fundacji Schola Cordis, której głównym celem jest zbieranie środków na zakup sprzętu medycznego i leczenie dzieci. Akcja odbywa sie pod hasłem „Razem ratujmy małe serduszka” i skupia coraz większą rzeszę dystrybutorów i klientów firmy. Firma WIŚNIOWSKI postanowiła przypomnieć o akcji również przy okazji Krakowskiego Biegu Niepodległości, a wszystko po to, by przyciągnąć uwagę fanów i amatorów sportu oraz zachęcić ich do pomagania chorym dzieciom. Duch zdrowej rywalizacji, dążenie do osiągnięcia ambitnych celów i dbanie o kondycję fizyczną, to aspekty życia, które warto propagować wsród wszystkich.
 
„Razem mozemy zdziałać więcej! Wiemy o tym doskonale, dlatego staramy sie wykorzystać każda okazję do tego, aby przypominać o naszej akcji „Razem ratujmy małe serduszka”. Krakowski Bieg Niepodległosci był ku temu doskonałą okazją. Niech nasze serca biją równiez dla najmłodszych!” – podkreśla Katarzyna Świderska, Dyrektor Marketingu firmy WIŚNIOWSKI.
 
źródło: WIŚNIOWSKI

Zobacz także

Global Challenge zagości w 2018 roku w Mediolanie
WDX kupuje od Feralco połowę udziałów w spółce zależnej
Najnowszy, szósty w tym roku numer czasopisma Magazynowanie i Dystrybucja już dostępny! Przeczytaj wybrane artykuły!
WIŚNIOWSKI z nagrodą za wkład w rozwój gospodarki
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Hellmann Worldwide Logistics Polska sponsorem sportowym
Gefco opublikowało raport CSR
40 proc mniej emisji CO2 zapowiada DB Schenker
WIŚNIOWSKI w piłkarskim stylu podbija Francję
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA