2017-12-11 | Wydarzenia

WIŚNIOWSKI dla Schola Cordis – Krakowski Bieg Niepodległości

Prawie 2500 osób wzięło udział w czwartej edycji Krakowskiego Biegu Niepodległości. To wyjątkowe wydarzenie, w którym ważne są nie tylko wyniki sportowe, ale także pomaganie. Zebrane fundusze na rzecz fundacji Schola Cordis ratują zdrowie i życie pacjentów krakowskiej Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej. Uczestników biegu, również ich rodziny i najbliższych zagrzewała do walki firma WIŚNIOWSKI.
WIŚNIOWSKI dla Schola Cordis – Krakowski Bieg Niepodległości (Żródło: WIŚNIOWSKI)
W murach Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej w Krakowie każdego dnia toczy sie walka o życie i zdrowie najmłodszych. Bohaterami tych poruszajacych historii, pisanych przez życie, są przede wszystkim dzielni mali pacjenci, ale także ich bliscy, lekarze i pielęgniarki. W pomoc chorym serduszkom zaangażowała się firma WIŚNIOWSKI, wychodząc z inicjatywą przekazania części dochodu na rzecz Fundacji Schola Cordis, której głównym celem jest zbieranie środków na zakup sprzętu medycznego i leczenie dzieci. Akcja odbywa sie pod hasłem „Razem ratujmy małe serduszka” i skupia coraz większą rzeszę dystrybutorów i klientów firmy. Firma WIŚNIOWSKI postanowiła przypomnieć o akcji również przy okazji Krakowskiego Biegu Niepodległości, a wszystko po to, by przyciągnąć uwagę fanów i amatorów sportu oraz zachęcić ich do pomagania chorym dzieciom. Duch zdrowej rywalizacji, dążenie do osiągnięcia ambitnych celów i dbanie o kondycję fizyczną, to aspekty życia, które warto propagować wsród wszystkich.
 
„Razem mozemy zdziałać więcej! Wiemy o tym doskonale, dlatego staramy sie wykorzystać każda okazję do tego, aby przypominać o naszej akcji „Razem ratujmy małe serduszka”. Krakowski Bieg Niepodległosci był ku temu doskonałą okazją. Niech nasze serca biją równiez dla najmłodszych!” – podkreśla Katarzyna Świderska, Dyrektor Marketingu firmy WIŚNIOWSKI.
 
źródło: WIŚNIOWSKI

Zobacz także

Global Challenge zagości w 2018 roku w Mediolanie
WDX kupuje od Feralco połowę udziałów w spółce zależnej
Najnowszy, szósty w tym roku numer czasopisma Magazynowanie i Dystrybucja już dostępny! Przeczytaj wybrane artykuły!
WIŚNIOWSKI z nagrodą za wkład w rozwój gospodarki
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Innowacyjne podejście do CSR zaproponowane przez WIŚNIOWSKI
Hellmann Worldwide Logistics Polska sponsorem sportowym
Gefco opublikowało raport CSR
40 proc mniej emisji CO2 zapowiada DB Schenker
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA