2017-04-11 | Wydarzenia

TRANSPORTEX i LOGISTEX nadchodzą!

Expo Silesia zaprasza na Targi Transportu i Spedycji TRANSPORTEX oraz Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX, które odbędą się w dniach 26 – 27 kwietnia 2017 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.
Targi TRANSPORTEX to doskonała okazja do przedstawienia ofert i osiągnięć firm działających w obszarze transportu i spedycji, pozyskania nowych kontaktów, a także do zdobycia fachowej wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie technologii i usług transportowych. Salon LOGISTEX to wydarzenie poświęcone szeroko pojętej logistyce. Formuła targów oparta jest na kompleksowej prezentacji potencjału firm z sektora logistycznego oraz dostawców usług dla tej branży. Oba wydarzenia utrzymane są w konwencji B2B co daje możliwość spotkania i wymiany poglądów pomiędzy właścicielami firm transportowych, przewoźnikami, spedytorami oraz menedżerami transportu drogowego z firm logistycznych, produkcyjnych i dystrybucyjnych.

Podczas targów TRANSPORTEX oraz salonu LOGISTEX nie zabraknie licznych spotkań i wydarzeń branżowych o charakterze seminaryjno-konferencyjnym. Zarówno sama wystawa, jak również jej część merytoryczna, będzie znakomitą okazją do nawiązania licznych kontaktów biznesowych z profesjonalną publicznością.

W dniu 26 kwietnia 2017 roku podczas Targów będzie zaaranżowana Specjalna Stefa, w której odbędą się Spotkania Transportowe, czyli bezpłatna konferencja szkoleniowa dla branży transportowej, organizowana przez redakcję miesięczników TSL Biznes i Truck & Van oraz partnerów spotkań. Natomiast 27 kwietnia 2017 roku na terenie targów odbędzie się prezentacja na temat Optymalizacji procesów logistycznych, której organizatorem jest Logistic Technologies wraz z partnerami Fraikin i Allsafe JUNKFALK oraz prezentacja Leasing dla branży transportowej przygotowana przez MGW CCG Sp. z o.o.. Ponadto w trakcie trwania targów odbędzie się spotkanie dla firm transportowych z udziałem WITD, organizowane przez Polską Unię Transportu oraz Partnerów tych spotkań, podczas których zostaną omówione bieżące problemy przewoźników.

Aglomeracja Śląska - Dobre targi. Wielki Rynek

Aglomeracja Śląska to wielki węzeł komunikacyjny - nie tylko drogowy, ale również kolejowy. To właśnie tu - na skrzyżowaniu autostrad A4 i A1 – północ-południe i wschód-zachód, występuje  nie tylko znacząca wymiana towarowa, ale również można zauważyć pokaźny ruch tranzytowy o zasięgu zarówno krajowym jak i międzynarodowym. Województwo śląskie leży również w obszarze dużego zainteresowania najemców oraz deweloperów logistycznych ze względu na doskonałe skomunikowanie. Wszystkie te czynniki powodują, iż firmy dystrybucyjne postrzegają nasz region jako bazę logistyczno-transportową obsługującą nie tylko Polskę, ale również Państwa ościenne. Świetna infrastruktura drogowa zapewnia zatem łatwą dostępność olbrzymiej liczby  8 milionów potencjalnych klientów.
 
Naszym Wystawcom, Gościom, Klientom i Kontrahentom oddajemy do dyspozycji nowoczesny, klimatyzowany pawilon targowy z pełnym zapleczem technicznym, pozwalającym na elastyczną aranżację przestrzeni wystawienniczej.
 

Zobacz także

Kewin Stolarski z Konina zwycięzcą IX Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej
Premierowa edycja konferencji zakupowej – PROCON Indirect Forum 2017
Wystartował pierwszy etap zawodów Global Challenge - The Fresh Connection 2017
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Targi Modernlog 2018: Na drodze do Przemysłu 4.0
Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG 2018
"IT & Telematyka w branży TSL: Innowacyjne formy zarządzania biznesem”.
30. edycja TAROPAKU: jubileusz i nowe wystawy.
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA