2018-09-10 | Głos z rynku

Georg Utz pomaga przechowywać leki

Szpital Uniwersytecki w Zurychu (USZ) uruchomił najnowocześniejszy magazyn centralny w szwajcarskim sektorze opieki zdrowotnej. W tym w pełni automatycznym obiekcie wykorzystano 9200 pojemników Eurotec z tworzywa sztucznego produkcji Georg Utz, w których są przechowywane leki i sprzęt medyczny.
Georg Utz pomaga przechowywać leki (Żródło: Georg Utz)
Centralny magazyn został zlokalizowany poza obiektami USZ, w wynajętym budynku, w miejscowości Schlieren, co w sposób znaczący odciąży szpital i centrum miasta od ruchu komunikacyjnego, a także pozwoli wykorzystać zwolnioną przestrzeń na podstawową działalność medyczną.

Nowa infrastruktura pozwoli szpitalowi podnieść jakość i wydajność logistyki oraz szybciej reagować na nowe trendy w branży.

Pojemniki Eurotec, z oferty Georg Utz przydają się przede wszystkim w automatycznej obsłudze we wszystkich popularnych systemach magazynowych. Są one wyposażone w specjalne wpusty umożliwiające manipulację przez robot przemysłowy i właściwe zamocowanie na automatycznych przenośnikach. Uchwyty muszlowe i otwory uchwytowe umożliwiają jednocześnie manualną obsługę pojemników.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Uczące się systemy magazynowe coraz bardziej realne
Rośnie liczba zleceń przewozu mniejszych ładunków
Grupa Transporeon i TIM Consult łączą siły
Rozporządzenie, które istotnie zmieni zakupy w sieci
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Pojemniki Georg Utz w automatycznym magazynie Frisco.pl
Pracownicy Georg Utz świętowali jubileusz we Wrocławiu
6 zalet palet plastikowych, które zmieniają stereotyp dotyczące ich kosztów
Zobacz uniwersalną paletę z tworzywa!
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA