2018-07-10 | Głos z rynku

Tytuł Logistics Provider of the Year dla DSV

DSV już drugi rok z kolei zostało odznaczone tytułem Logistics Provider of the Year podczas 6 Gali CEE Manufacturing and Logistics Awards, która odbyła się 21 czerwca w Warszawie.
Tytuł Logistics Provider of the Year dla DSV (Żródło: DSV)

Wręczenie nagród stanowi zwieńczenie dorocznego szczytu strategicznego organizowanego przez serwis EuropaProperty.com oraz kwartalnik CEO Manufacturing Magazine. Zwycięzcy poszczególnych kategorii konkursowych wyłaniani są przez niezależne jury składające się z kilkunastu ekspertów branżowych w ramach Manufacturing Excellence Awards oraz Manufacturing Supplier & Professional Service.

Statuetkę w imieniu operatora odebrał Maciej Walenda, Executive Vice President CEE and Russia oraz Prezes Zarządu DSV Solutions w Polsce, który został także zaproszony do panelu dyskusyjnego dotyczącego zagadnień związanych z wyzwaniami logistyki, odbywającego się w części merytorycznej spotkania, poprzedzającej galę wręczenia nagród.

-Ogromnie cieszę się z tego wyróżnienia, które jest wynikiem ciężkiej pracy całego zespołu DSV. Nasze nieustanne starania o to, aby zapewniać naszym klientom kompleksowe, a zarazem elastyczne usługi wysokiej jakości znajduje swoje odzwierciedlenie właśnie w takich momentach. Fakt, że zostajemy uhonorowani tą nagrodą już drugi rok z rzędu pokazuje natomiast, że nie zamierzamy osiadać na laurach – mówi Maciej Walenda.

Tegoroczny szczyt oraz gala wręczenia nagród zgromadziły przeszło 200 uczestników, wśród nich m.in. kadrę zarządzającą, inwestorów, finansistów, bankowców, przedstawicieli rynku nieruchomości i HR oraz innych branżowych profesjonalistów.

EuropaProperty.com - od kilkunastu lat zajmuje się regionem Europy Środkowej i Wschodniej w zakresie nieruchomości komercyjnych i korporacyjnych, koncentrując się na sektorze nieruchomości produkcyjnych.

CEO - Manufacturing Magazine – kwartalny magazyn obejmujący tematyką obszar CEE, dystrybułowany wśród decydentów w zakresie produkcji w tym rejonie.


Zobacz także

Nowy Mistrz Polski w zawodach Global Challenge SCM 2018
Pakiet większościowy WDX w rękach funduszu
Pakiet większościowy WDX w rękach funduszu
Inwestorzy zadowolenie z systemu ERP
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Operator logistyczny zbuduje dom i nastroi gitarę
DSV stawia na wydajnośc pracy na wysokości
Obiekt DSV dla nowoczesnej logistyki farmaceutycznej
DSV Road wynajmuje powierzchnię w 7R Park Wrocław
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA