2018-05-18 | Głos z rynku

Red Dot Award po raz czwarty dla Zebra Technologies

Firma Zebra Technologies Corporation, ogłosiła, że mobilny komputer TC20 i wzmocniony smartfon TC25 otrzymały prestiżowe nagrody Red Dot Award za wzornictwo. Zebra została zaszczycona w ten sposób już czwarty rok z rzędu.
Red Dot Award po raz czwarty dla Zebra Technologies (Żródło: Zebra)

Producent przywiązuje dużą wagę do tego, żeby klient znajdował się w centrum wszystkich podejmowanych przez nią działań – ma to kluczowe znaczenie dla konsekwentnego doceniania jej portfolio produktów. Zespół projektowy nieustannie dąży do innowacji i rozwoju tworzonej linii produktów, a do każdej kolejnej wersji podchodzi jak do nowego wyzwania. Dzięki temu powstają ukierunkowane na klienta projekty skoncentrowane na ergonomii i wydajności. Proces projektowania urządzeń TC20 i TC25 opierał się na rozwiniętej współpracy – uczestniczyli w nim projektanci, inżynierowie, zespoły sprzedażowe i klienci. Wykorzystano też wieloletnie doświadczenie w zakresie innowacji w przedsiębiorstwach.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O NAGRODZONYCH PRODUKTACH FIRMY ZEBRA

  • Mobilne komputery TC20 i TC25 towzmocnione urządzenia wyposażone w funkcję skanowania. Zaprojektowano je z myślą o małych firmach działających w branży handlu detalicznego, transportu i logistyki oraz z myślą o pracy terenowej.
  • Ekran o przekątnej 4,3” i system Android 7 zapewniają doświadczenie użytkownika znane ze smartfonów, a wytrzymałość zapewniona przez dodatkowe zabezpieczenie w razie upadku z wysokości 1,2 metra, odporność klasy IP54, funkcjonalność Push-to-Talk, rozbudowane akcesoria i funkcje ergonomiczne pozwalają klientom pracować szybciej i wydajniej.
  • Urządzenia z serii TC20 są na tyle małe, że mieszczą się w kieszeni, a jednocześnie są wystarczająco wydajne, by umożliwiały wykonywanie wielu zadań jednocześnie, zarządzanie zasobami, sprawdzanie cen i prowadzenie prac w magazynie.
  • Dzięki zintegrowanemu, dyskretnemu czytnikowi kodów kreskowych mobilne komputery TC20 i TC25 pozwalają na szybką i dokładną rejestrację praktycznie każdego kodu. Dotyczy to również elektronicznych kodów wyświetlanych na telefonach komórkowych, a nawet uszkodzonych, zarysowanych lub brudnych kodów kreskowych na etykietach.
  • Dzięki rozwiązaniu opartemu na komunikacji głosowej Workforce Connect PTT Pro firmy Zebra smartfony TC20 i TC25 zyskują funkcjonalność krótkofalówki, umożliwiając nawiązywanie szybkich połączeń PTT (push-to-talk) pomiędzy urządzeniami TC20/TC25 i innymi kompatybilnymi mobilnymi urządzeniami firmy Zebra, iPhone’ami, iPadami i wybranymi smartfonami z systemem Android. Tym sposobem zespoły mogą się komunikować między sobą, co przekłada się na lepszą obsługę klientów i wyższą wydajność pracy.
  • Inne urządzenia firmy Zebra®, które poprzednio otrzymały nagrodę Red Dot Product Design Award, to między innymi seria komputerów z ekranem dotykowymTC5,seria czytników kodów kreskowych DS8100, ultrawytrzymały skaner DS3600, seria osobistych asystentów zakupów MC18, system komputerów ubieralnych WT6000RS6000.

-Firmy wyróżnione nagrodą Red Dot Award wyznają zasadę, że o dobrym wzornictwie produktu nie decyduje tylko jego wygląd. Wiedzą, jak połączyć aspekty związane z innowacjami technicznymi, ergonomią i estetyką, by znaleźć taką równowagę między dobrym projektem i innowacyjnością, która zrobi wrażenie na sędziach- powiedział Prof. Dr. Peter Zec, founder and CEO of Red Dot

-Firma Zebra jest zaszczycona otrzymaniem nagrody Red Dot dla rodziny produktów TC2x. Rodzina produktów TC20 i TC25 to najnowsza odsłona serii wielokrotnie nagradzanych projektów, które podkreślają zaangażowanie firmy Zebra w tworzenie kreatywnych, intuicyjnych i efektywnych form. Nasze rozwiązanie produktowe TC2x powstało w wyniku dogłębnej analizy potrzeb naszych klientów korporacyjnych i pozwala na kontynuację zaangażowania firmy Zebra w zapewnienie bezprecedensowej widoczności i produktywności za pośrednictwem naszych urządzeń i rozwiązań- skomentował Curt Croley, Senior Director, Innovation and Design, Zebra Technologies

Nagroda Red Dot Award jest uznawana za jedną z najbardziej prestiżowych w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. To największy konkurs wzornictwa na świecie. W tym roku jury otrzymało ponad 6300 zgłoszeń z 59 krajów. Nagrodzone produkty zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie w Red Dot Design Museum w Essen (Niemcy), która potrwa od 10 lipca do 5 sierpnia 2018 r.


Zobacz także

Dwie dekady firmy kurierskiej General Logistics Systems Poland
Hellmann Worldwide Logistics wspiera Turniej Wiedzy o Spedycji
Emirates i F1 przedłużyły umowę o współpracy
Konferencja Axon Media dla kadry zarządzająco-technicznej
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

RFID odgrywa coraz większą rolę w handlu detalicznym
Terminale mobilne Zebra w magazynach ID Logistics
Poznaj kryteria wyboru drukarek dla środowisk przemysłowych
Zebra Technologies Corporation wprowadziła smartfon do zastosowań profesjonalnych
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA