2018-05-16 | Głos z rynku

Sposób na promocję globalnych marek

Linie lotnicze Emirates na świecie, i Formuła 1®, cykl najbardziej prestiżowych międzynarodowych wyścigów samochodowych, poinformowały o przedłużeniu i rozszerzeniu współpracy do końca 2022 r.
Sposób na promocję globalnych marek (Żródło: Emirates)

Linie Emirates, które współpracują z F1 w charakterze partnera globalnego od 2013 r., w ramach przedłużonej umowy skorzystają ze zwiększonej ekspozycji marki i zyskają możliwość aktywizacji konsumentów podczas przeszło 15 wyścigów Mistrzostw Świata Formuły 1 w Europie, Azji, Australii, Ameryce Północnej i Ameryce Południowej.

Na podstawie nowej umowy, która weszła w życie na początku obecnego sezonu w marcu tego roku przy okazji Grand Prix Australii 2018 w Melbourne, linie Emirates zostaną również sponsorem tytularnym wyścigu Grand Prix Hiszpanii w Barcelonie oraz Grand Prix Niemiec w Hockenheim, który odbędzie się w dniach 20-22 lipca.

–Emirates i Formuła 1 doskonale do siebie pasują, począwszy od globalnego zasięgu naszej siatki połączeń i miast, w których rozgrywane są wyścigi, po koncentrację na innowacyjności i technologii, które leży u podstaw tej dyscypliny oraz naszego podejścia do opracowywania produktów i usług dla naszych klientów. Ponadto światowa popularność Formuły 1 sprawia, że możemy cieszyć się wyścigami wspólnie z milionami kibiców, którzy często korzystają z naszych linii – powiedział Thierry Antinori, wiceprezes i dyrektor handlowy Emirates.

Sean Bratches, dyrektor zarządzający ds. transakcji handlowych Formuły 1 powiedział: – Cieszymy się z przedłużenia naszej długofalowej współpracy z Emirates, naszym lojalnym partnerem i kibicem od 2013 roku. Przed nami nowa, innowacyjna era w historii Formuły i cieszymy się, że wkraczamy w nią wspólnie z tak słynną i wybitną marką jak Emirates.

Tytuł partnera globalnego Formuły 1® w ciągu najbliższych pięciu lat będzie wiązał się z ekspozycją logo Emirates wzdłuż torów podczas wyścigów, w strefie dla gości Paddock Club, w trakcie interaktywnych działań aktywizujących fanów w strefach kibica F1 i na festiwalach kibiców F1 przy okazji wybranych wyścigów oraz w cyklu Supercar Hot Laps podczas ośmiu wyścigów, a także obecnością marki w mediach internetowych. Ponadto przewoźnik umożliwi członkom swojego programu lojalnościowego wymianę mil na udział w ekskluzywnych wydarzeniach dla VIP-ów w trakcie różnych wyścigów.

Obecnie linie Emirates wykonują loty do ponad 155 kierunków na sześciu kontynentach ze swojego portu macierzystego w Dubaju i mogą zaoferować pasażerom połączenia do większości krajów organizujących wyścigi, m.in. do Austrii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch, Belgii, Węgier, Singapuru, Japonii, Australii, Rosji, Brazylii i USA. Pełny kalendarz wyścigów znajduje się tutaj.


Zobacz także

Konferencja Axon Media dla kadry zarządzająco-technicznej
Międzynarodowych Targach Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – Maintenance – IX edycja
Datalogic ogłasza wprowadzenie na rynek nowej generacji komputerów przemysłowych z serii Blackline™
„Ćwicz się w LEAN” -VII edycja eventu Innovations for Logistics Industry
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Linie Emirates wprowadzają flagowy samolot Airbus A380 na trasie do Moskwy.
Dodatkowe połączenie linii Emirates miedzy Dubajem a Bangkokiem ruszy 1 lipca br.
Emirates planuje otwarciu trzeciego codziennego połączenia Dubaj-Kapsztad.
White Cover Advanced - rozwiązanie chroniące produkty wrażliwe na temperaturę w ofercie Emirates SkyCargo.
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA