2018-04-16 | Głos z rynku

Żabka rekrutuje do CL w Nadarzynie

W związku z dynamicznym rozwojem od początku kwietnia br. rozpoczęła się rekrutacja operatorów wózków widłowych do jednego z pięciu centrów logistycznych firmy Żabka Polska w Nadarzynie k. Warszawy. Firma zamierza zatrudnić na stałe ponad 20 osób.
Żabka rekrutuje do CL w Nadarzynie (Żródło: Fotolia)

-Systematycznie inwestujemy w rozwój logistyki naszej sieci, dzięki której możemy spełniać oczekiwania naszych klientów i cały czas usprawniać współpracę z naszymi franczyzobiorcami. Obecnie w centrum logistycznym w Nadarzynie pracuje niemal 170 osób, w całej Polsce tylko pracowników centrów logistycznych jest prawie 700 osób i są to zarówno operatorzy wózków widłowych jak i magazynierzy, specjaliści logistyki czy IT. W ramach dalszego rozwoju poszerzamy liczbę stanowisk operatorów wózków widłowych i zamierzamy zatrudnić w Nadarzynie na umowę o pracę ponad 20 osób – mówi Łukasz Stachowiak Dyrektor Centrum Logistycznego w Nadarzynie.

Firma Żabka Polska zapewnia pracownikom atrakcyjne wynagrodzenie, dodatek transportowy, jak również świadczenia socjalne: ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny oraz pakiet sportowy. Pracownicy mają zapewniony również pakiet profesjonalnych szkoleń. Szansę na znalezienie pracy ma przeszło 20 operatorów wózków widłowych.

-Posiadamy także program dla osób bez doświadczenia, które w ramach współpracy z naszą firmą i rozwoju swojej kariery w jej obszarze, mają zagwarantowane praktyczne szkolenia dla operatorów wózków widłowych – dodaje Łukasz Stachowiak.

Całkowita powierzchnia centrum logistycznego wynosi ok. 26,5 tys. mkw, w tym ponad 22,5 tys. mkw powierzchni magazynowej. Pozostała przestrzeń została wykorzystana na powierzchnie biurowe. Ogłoszenia o pracę znaleźć można na stronach www.zabkapolska.pl oraz www.zabka.pl oraz na portalach: pracuj.pl, olx.pl, a także w mediach lokalnych.

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w Centrum Logistycznym Żabka Polska mogą przesyłać swoje aplikacje na adres: nadarzyn.kadry@zabka.pl, podając nazwę stanowiska w tytule wiadomości lub zostawić w biurze w centrum logistycznym w Nadarzynie. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 61 668 12 01 lub 61 668 12 07.


Zobacz także

Opaski do wózków widłowych odprowadzające ładunki elektrostatyczne
Poznaj trendy: Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations
itelligence wspiera klientów zgodnie ze standardami SAP
K+ N rozbudowuje sieć w Europie dla przewozu farmaceutyków
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

O jakim pracodawcy marzą Polacy?
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA