2018-02-22 | Głos z rynku

Firma kurierska wspiera polski żużel

W nowym sezonie polscy żużlowcy ponownie będą walczyć o sukces ze wsparciem firmy kurierskiej GLS Poland. Firma ogłosiła, że po raz drugi zostanie Sponsorem Generalnym Żużlowej Reprezentacji Polski.
Firma kurierska wspiera polski żużel (Żródło: GLS)

Przedłużenie umowy zostało ogłoszone na konferencji prasowej kadry, zorganizowanej podczas zgrupowania w Zakopanem. Obie strony są przekonane, że kontynuacja współpracy przełoży się na kolejne sukcesy żużlowców.

Jestem dumny, że wspieramy Żużlową Reprezentację Polski – mówi Tomasz Kroll, dyrektor zarządzający GLS Poland. -Poprzedni sezon pokazał, że nasza kadra potrafi rywalizować w pięknym stylu. Duch walki i zaangażowanie zawodników zapewniły fanom niesamowite widowiska. Drużyna zdobyła wszystko, co było do zdobycia. Bardzo nas cieszy, że byliśmy częścią tego sukcesu. Jestem przekonany, że łącząc barwy biało-czerwone z żółto-niebieskimi również kolejny sezon będzie tak pomyślny dla Reprezentacji – dodaje.

Najbardziej emocjonującym spotkaniem minionego sezonu był finał Drużynowego Pucharu Świata - kadra zdobyła puchar Ove Fundina [video tutaj]. Żużlowa Reprezentacja Polski wywalczyła również pierwszy w historii złoty medal na Igrzyskach Sportów Nieolimpijskich The World Games we Wrocławiu, a młodzieżowcy zostali Drużynowymi Mistrzami Świata Juniorów. Na polu indywidualnym również było znakomicie - Patryk Dudek zdobył srebrny medal cyklu FIM Speedway Grand Prix, a Maksym Drabik został Indywidualnym Mistrzem Świata Juniorów.

-Wspomnianych sukcesów, jak również tych, które czekają na kadrowiczów w najbliższej przyszłości, nie byłoby, gdyby nie duże wsparcie ze strony Sponsora Generalnego Żużlowej Reprezentacji Polski - firmy kurierskiej GLS Poland – mówi Piotr Szymański, przewodniczący Głównej Komisji Sportu Żużlowego. – Współpraca przebiegała wzorowo, dlatego cieszymy się, że możemy ją kontynuować. Łączy nas zaangażowanie i konsekwencja w dążeniu do celu – dodaje.

W nadchodzącym sezonie Żużlowa Reprezentacja Polski ma jeden cel - powtórzenie sukcesów zdobytych w 2017 roku. W kadrze Marka Cieślaka znalazło się 13 zawodników, w tym dwa nowe nazwiska. Do „dorosłej” kadry awansował Kacper Woryna. Drugim z zawodników jest aktualny Indywidualny Mistrz Polski, Szymon Woźniak. W reprezentacji nie zabrakło czwórki z Grand Prix - Patryka Dudka, Macieja Janowskiego, Przemysława Pawlickiego oraz Bartosza Zmarzlika.

- Z niecierpliwością czekamy na pierwszy mecz nowego sezonu – mówi Tomasz Kroll. - Wierzymy w umiejętności i determinację każdego z zawodników. Z naszej strony zadbamy o to, aby mogli w jak najlepszych warunkach przygotować się do udziału w meczach, wesprzemy organizację wszelkich wydarzeń, zadbamy o kibiców i logistykę. Aktywne wsparcie sportu jest naturalnym filarem naszej długofalowej strategii rozwoju i potwierdzeniem tożsamości i wartości, które są kluczowe dla marki – dodaje.

W ramach umowy GLS Poland posiada prawo do posługiwania się tytułem „Sponsora Generalnego Żużlowej Reprezentacji Polski”. Logotyp firmy jest także obecny na strojach sportowców, motorach, bandach reklamowych podczas meczów drużyny, a także między innymi na tablicach sponsorskich w czasie konferencji prasowych, jak również zaproszeniach, biletach oraz programach meczowych.

GLS Poland angażuje się również w relacje z kibicami. Jest obecny w Miasteczkach Kibica, organizowanych przed wszystkimi meczami i występami Żużlowej Reprezentacji Polski. Warto również dodać, że dzięki firmie GLS Poland, najlepsi żużlowcy świata mogą bezpłatnie wysyłać swoje przesyłki.

Żużlowa Reprezentacja Polski przebywa obecnie na zgrupowaniu w Zakopanem, gdzie przygotowuje się do nowego sezonu. Pierwsza kolejka zmagań na ligowych torach zaplanowana jest na 6 kwietnia 2018 roku.


Zobacz także

Global Challenge SCM - The Fresh Connection 2018 -zwiększa pulę nagród
System ERP efektywnie realizuje zamówienia od kontrahentów
Ruszają milionowe inwestycje w Porcie Gdańskim
Firma igus opracowała robot kartezjańskański za niecałe 2 tys euro.
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Paczka z automatu samoobsługowego
Paczkę Zalando można będzie zwrócić w 6000 punkach
Dwie dekady firmy kurierskiej General Logistics Systems Poland
Kolejne filie GLS w Koninie i Tarnowie
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA