2018-02-13 | Głos z rynku

Jan Łagunionok został dyrektorem ds. floty

W lutym br. do Hussar Transport dołączył Jan Łagunionok, który będzie zajmował stanowisko Dyrektora ds. Floty. Nowy członek zespołu będzie odpowiedzialny m.in. za ekspansję Spółki na nowych rynkach zagranicznych.

Jan Łagunionok posiada 14-letnie doświadczenie w branży TSL. W latach 2004-2005 był odpowiedzialny za fracht lotniczy w Kuehne + Nagel. Od 2005-2007 r. koordynował obszar transportu drobnicowego w Raben Group. W okresie 2008-2012 r. tworzył od podstaw dział spedycji w Loxxess Transteam. W latach 2012-2014 pełnił obowiązki w DSV Road a następnie pracował jako manager ds. podwykonawców w XPO Transport Solutions Poland.


-Nasza spółka ma ambitne plany rozwoju w 2018 r. Zamierzamy zrealizować w tym czasie ponad 50 tys. zleceń. Stąd też wynika potrzeba wzmocnienia zespołu. Rolą nowego Dyrektora ds. Floty będzie rozwój i zarządzanie działem ds. podwykonawców oraz dotarcie do nowych rynków. Jego doświadczenie będzie też przydatne w rozbudowie portfela usług wsparcia podwykonawcy Spółki a także stałym doskonaleniu poziomu satysfakcji podwykonawców ze współpracy z Hussar Transport – przekonuje Paweł Pietrzak, Prezes Zarządu Hussar Transport S.A.

-Hussar Transport to dynamicznie rozwijająca się spółka, która ma ogromną szansę zwiększyć swój udział w rynku TSL, nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Cieszę się, że mogłem dołączyć do jej zespołu i mam nadzieję, że moje doświadczenie pozwoli nam zrealizować ten plan, szczególnie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej – dodaje Jan Łagunionok.

**

Hussar Transport S.A. to firma oferująca usługi z zakresu transportu drogowego, spedycji krajowej i międzynarodowej oraz doradztwa logistycznego. Posiada flotę ponad 300 pojazdów z naczepami o zróżnicowanej specyfikacji, pozwalających na transport różnorodnych ładunków. Specjalizuje się w spedycji międzynarodowej. Posiada swój oddział w Wielkiej Brytanii. Spółka wchodzi w skład Hussar Gruppa S.A.


Zobacz także

40 proc. firm z sektora MŚP ogranicza nadmierną eksploatację aut służbowych
Ponad 80 proc przewoźników płaci za przejazd polskimi drogami w systemie przedpłat
ID Logistics ogłosił program współpracy nad pomysłami inteligentnej logistyki
GLS przejął firmę Redyser Transporte z obszaru usług ekspresowych
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Rok 2019 testem siły dla branży transportowej
Brukseli zapadły decyzje w sprawie pracy kierowców
Rośnie liczba upadłości w branży transportowej
Poradnik spedytora: najważniejsze zmiany przepisów na rynkach europejskich dla transportu
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA