2018-01-08 | Głos z rynku

CTL Logistics wspiera potrzebujących

CTL Logistics, jako odpowiedzialny partner społeczny i biznesowy, na stałe wprowadza do swojego kalendarza działania wspierające lokalne społeczności i akcje na rzecz potrzebujących.
CTL Logistics wspiera potrzebujących (Żródło: CTL Logistics)

CTL Logistics ‒ międzynarodowy koncern logistyczny działający od 1992 roku na rynku polskim i europejskim ‒ aktywnie wspiera osoby potrzebujące pomocy. Jest to element nowej strategii spółki. Poparciem takich działań jest udział w akcji Szlachetna Paczka oraz organizacja akcji honorowego dawstwa krwi.

Kwota 11.520 zł to ostateczny efekt akcji Szlachetna Paczka w CTL Logistics. Zbiórkę na te akcję zorganizowano wśród pracowników a zebrana kwota została podwojona przez dotację Zarządu CTL Logistics. Paczki z m.in. żywnością, upominkami, wyposażeniem gospodarstwa domowego trafiły do dwóch potrzebujących rodzin. Dodatkowo w ramach uzbieranych funduszy wykonany zostanie niewielki remont dla jednej z wybranych rodzin. 

19 grudnia 2017 roku, na terenie spółki i wśród jej pracowników, odbyła się akcja honorowego dawstwa krwi. Poprzedziły ją specjalistyczne badania kwalifikujące potencjalnych dawców. Osoby, które po raz pierwszy zdecydowały się wziąć udział w tym szlachetnym przedsięwzięciu, były wspierane przez pracowników spółki będących od lat honorowymi dawcami. Miejscem bezpiecznego pobierania krwi był specjalnie wyposażony autobus, zaparkowany w dniu akcji bezpośrednio na terenie spółki.
Zarząd CTL Logistics i organizatorzy podziękowali wszystkim zaangażowany w obie akcje. Zdaniem Grzegorza Bogackiego, prezesa i dyrektora zarządzającego CTL Logistics, spółka planuje systematycznie wspierać działania społeczne, na stałe wprowadzając do swojego kalendarza tego typu przedsięwzięcia.


Zobacz także

Czy wzrośnie atrakcyjność transportu krajowego?
Poznaj kierunki rozwoju Grupy Raben w 2017
Francuzi na razie nie będą pobierać opłat za SIPSI
Transport piłkarskich gadżetów do krajów całego świata
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Hellmann Worldwide Logistics Polska sponsorem sportowym
Gefco opublikowało raport CSR
40 proc mniej emisji CO2 zapowiada DB Schenker
Wyróżnienie dla Grupy Raben za etykę w biznesie
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA