2017-09-12 | Głos z rynku

Yusen zwiększa swoje zaangażowanie w segmencie usług logistycznych

Yusen Logistics, firma logistyczna specjalizująca się w dostarczaniu globalnych rozwiązań w łańcuchu dostaw dla branży zdrowotnej, zwiększa swoje zaangażowanie w segmencie usług logistycznych spełniających wymogi branży farmaceutycznej w obszarze badań i rozwoju.
Yusen zwiększa swoje zaangażowanie w segmencie usług logistycznych (Żródło: Yusen Logistics)
W ostatnim czasie spółka odnotowała znaczny wzrost popytu na rozwiązania w łańcuchu dostaw zgodne z surowymi wymogami producentów leków stosowanymi we wszystkich obszarach badawczo-rozwojowych, w tym w zakresie badań klinicznych.
 
Do najnowszych przykładów takich rozwiązań udostępnianych na rynku międzynarodowym należą usługi przewozu lotniczego produktów testowanych w badaniach klinicznych z Ameryki Północnej do Europy, usługi transportu urządzeń do podawania leków i ich opakowań drogą oceaniczną do Azji, a także usługi transportu drogowego leków kontrolowanych na terytorium Europy. Ponadto, w ramach współpracy z 25 wiodącymi szpitalami w Wielkiej Brytanii, firma Yusen Logistics świadczy usługi krajowe polegające na zagwarantowaniu odwróconego łańcucha dystrybucji leków w celu zapewnienia bezpiecznego zwrotu testowanych produktów do producenta po zakończeniu badań klinicznych.
 
„Obserwujemy zwiększone zapotrzebowanie na kompleksowe rozwiązania spełniające wytyczne dobrej praktyki dystrybucyjnej i złożone wymagania w zakresie badań i rozwoju ze strony producentów działających w branży ochrony zdrowia. Oferowane przez nas usługi obejmują transport produktów testowanych w badaniach klinicznych – począwszy od leków kontrolowanych aż po nowe opakowania leków – w całym łańcuchu dostaw. Priorytetami są dla nas bezpieczeństwo i kontrola temperatury. Oferowane usługi świadczymy przy użyciu wszystkich środków transportu, zarówno w skali globalnej, regionalnej, jak i krajowej. Ich wspólną cechą jest minimalizacja ryzyka i zgodność z wytycznymi dobrej praktyki dystrybucyjnej” – mówi James Colson, General Manager Healthcare w Yusen Logistics.
 
źródło: Yusen Logistics
 

Zobacz także

OT Logistics zwiększa udział w Luka Rijeka do 32,56%
Największe na świecie zawody dla mechaników
Podsumowanie wyników Giełdowego Indeksu Produkcji
Średnie firmy najlepiej oceniają swoją sytuację
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Haier powierzył Yusen Logistics dystrybucję produktów
Yusen Logistics rozszerza współpracę z AstraZeneca
Yusen Logistics uruchamia bramę dostaw dla sektora farmaceutycznego
Yusen İnci Lojistik nowym podmiotem gospodarczym na skutek fuzji spółek Yusen Logistics Turkey i İnci Lojistik
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA